Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Polako idemo prema nuli…

Napisao sam to u momentu dok je Dow Jones naglo počeo padati s 0,70 na 0,35. No nije ni sad bolje vani. Crobi + 1,65%. Malo dodao HT na kraju.

Kratko vam je trajao ovaj oporavak, nema oporavka i naprijed dok se Ameri ne iskorigiraju za 400-500 bodova a mi za 200 tek poslije možemo gore.


Kratko vam je trajao ovaj oporavak, nema oporavka i naprijed dok se Ameri ne iskorigiraju za 400-500 bodova a mi za 200 tek poslije možemo gore.

Nisam siguran. Mislim da su na našem tržištu ostali još samo mali igrači koji trguju između sebe. Tu i tamo neki mirovniski fondovi kupe nešto, ali prvenstveno HT. Ako ovi mali neće paničariti, onda i ne bi trebalo doći do nekog velikog pada. Problem je što su baš mali najpodložniji "investiranju na osjećaj"…



Polako idemo prema nuli…

Napisao sam to u momentu dok je Dow Jones naglo počeo padati s 0,70 na 0,35. No nije ni sad bolje vani. Crobi + 1,65%. Malo dodao HT na kraju.
[/quote]
kolega kao sto ponavljam vec neko vrijeme jos jednom cu i necu vise gap za US od unatrag 2mj ce se popuniti htjeli to neki ili ne jednostavno je tako,meni zao ako neki to ne kuze ali to je burza…imali su snazniji rast dok smo se valjali u blatu…podsjecao sam prije nekih 2 tjedna neka netko povuce paralelu izmedju nas i njih u s nasim zakasnjenjem od cca mjesec dana….LP

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


Kratko vam je trajao ovaj oporavak, nema oporavka i naprijed dok se Ameri ne iskorigiraju za 400-500 bodova a mi za 200 tek poslije možemo gore.

i još da se ti ukrcaš na tim razinama pa onda smijemo i možemo… [lol]

…pa i ako padnemo sutra za 3%…što onda???sve je ovo bezveze…cijelo ljeto smo oko 2000…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Današnje trgovanje će odrediti izvešće o nezaposlenosti u U.S.
Kako na svjetskim burzama,tako i na našoj.

Lulu1, sigurna si za Ingru ? Uvrstenjem u novi Crobex, dionica je ipak isturena i ne vjerujem da ce
biti uteg.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Sa topica Jdpl, vrlo interesantna pitanja, o tome sam i ja razmišljao. Ima li netko svoja objašnjenja ? Hvala!
…..usput – postavio sam nekoliko puta pitanje i ovdje i t. petrovu na privatni mail – bez odgovora:
što je s onim podatkom koji je predočio rohatinski o 47 milijardi koje su građani rh izgubili u 2008
na zse/oif? s dodatkom da je to jedan od razloga smanjene osobne potrošnje u ovoj g. zašto taj
podatak nije šire elaboriran u javnosti!? koliko je tu virtalnog/pravog novca? kamo se to prelilo?
što je burza po svojoj stvarnoj naravi? …..

http://seebiz.eu/hr/fondovi/fima-podjela-zbog-svade-horvata%2c-zganeca-i-weissbarth%3f,55154.html


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize
Morala sam se riješiti ovih 5000 kom ingre,ali barem sam predvidila pad.Oprez,još je u igri 5 milja.Nije druk,časna riječ.

"Bravo" za tebe. Prodala si jučer po 42,30 a danas ti je Ingra već po 44 kn. Na 5000 prodanih komada bacila si 8500 kn [bye]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize
Kupuju ovi ingr,kao da neznaju da će je par minuta moći kupiti za najmanje 42,30

Još i ovo kolega Gismunde, a 8500 odlepršalo. Lijepa para…

Znate kako kažu " ko se ruga, poseru ga"

Ima li ikakvih novosti u vezi market m. ili ti specijalista?
Da li je to u funkciji ili je još samo priča?

who dares, wins


Ima li ikakvih novosti u vezi market m. ili ti specijalista?
Da li je to u funkciji ili je još samo priča?

meni broker kaže da nova pravila burze još nisu zaživjela, pa tko ni oni FOK i FAK nalozi zto jer serveri još nisu tome prilagođeni……pa sasvim sumnjam da i market makeri nešto rade…..


FOK i FAK nalozi

to bi bilo što?

New Report

Close