Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Promet do sada samo 12 milja… Nitko ne da jeftinije a nitko niti ne kupuje…
Jel to zatišje pred buru? (čitaj paničnu kupnju ili prodaju)
Imam osjećaj kao da se samo jedna prava vijest čeka i da će odmah nastati ludilo. BIlo u minus ili plus.

Jako zanimljiv tekst stvarno malo pomalo izlazi tko je sve na ovom forumu sakriven iza razni nikova i raznolikih interesa nije mi jasan naš VJEKO evo recimo mene redovno obriše kad spomenem SAMODOLA I DINKA u negativnom kontekstu (BANDA LOPOVSKA) recimo a dopušta se vrijeđanje kao u ovom tekstu nije niti malo pošteno od VJEKE a BIRTIĆA što se tiče samo nastavi pisat još oštrije i prozivat sa punim imenima i prezimenima jer stvarno ovo što se radilo do sada na našem TK nije za ništa drugo već za zatvor i to dugotrajni to svi vide čudime da vi nevidite

Pa upravo taj Birtić zna tko to radi. A šuti. A nas na forumima proziva.

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=55089

Eto i dokaz.

Zašto nije prijavio HANFI?




S obzirom da su najlikvidnije dionice riknule od 40-400% tako su i prometi pali 3-4 puta

????

koja dionica je pala 400 % ??? [lol] [lol]
[/quote]

Ko zna… Možda su nas cijelo vrijeme krivo učili matematiku… Možda su kod dionica padovi veći od 100% ipak mogući… [wink] [wink]
[/quote]
Dobro što to netko napiše na forumu ali često takve gluposti izvale i novinari u člancima. Baš nedavno sam čitao na business.hr kako je neka firma smanjila dobit za 800%




S obzirom da su najlikvidnije dionice riknule od 40-400% tako su i prometi pali 3-4 puta

????

koja dionica je pala 400 % ??? [lol] [lol]
[/quote]

Ko zna… Možda su nas cijelo vrijeme krivo učili matematiku… Možda su kod dionica padovi veći od 100% ipak mogući… [wink] [wink]
[/quote]

Čovjek je vjerojatno mislio figurativno, a to ti više spada u hrvatski [kiss]


Promet do sada samo 12 milja… Nitko ne da jeftinije a nitko niti ne kupuje…
Jel to zatišje pred buru? (čitaj paničnu kupnju ili prodaju)
Imam osjećaj kao da se samo jedna prava vijest čeka i da će odmah nastati ludilo. BIlo u minus ili plus.

Vjeruj mi da se nešto čeka. Naravno loša vijesti.
Naši FM ne žele dizati cijenu.
Flat formacija je neizbježna.




S obzirom da su najlikvidnije dionice riknule od 40-400% tako su i prometi pali 3-4 puta

????

koja dionica je pala 400 % ??? [lol] [lol]
[/quote]
ovisi kako računaš…npr. ako je niminala 100kn a dionica za koju godinu otišla na 2000kn pa sad u ovom periodu recesije pala na 500kn koliki je pad?

Ko zna… Možda su nas cijelo vrijeme krivo učili matematiku… Možda su kod dionica padovi veći od 100% ipak mogući… [wink] [wink]
[/quote]




S obzirom da su najlikvidnije dionice riknule od 40-400% tako su i prometi pali 3-4 puta

????

koja dionica je pala 400 % ??? [lol] [lol]
[/quote]

Ko zna… Možda su nas cijelo vrijeme krivo učili matematiku… Možda su kod dionica padovi veći od 100% ipak mogući… [wink] [wink]
[/quote]


Jako zanimljiv tekst stvarno malo pomalo izlazi tko je sve na ovom forumu sakriven iza razni nikova i raznolikih interesa nije mi jasan naš VJEKO evo recimo mene redovno obriše kad spomenem SAMODOLA I DINKA u negativnom kontekstu (BANDA LOPOVSKA) recimo a dopušta se vrijeđanje kao u ovom tekstu nije niti malo pošteno od VJEKE a BIRTIĆA što se tiče samo nastavi pisat još oštrije i prozivat sa punim imenima i prezimenima jer stvarno ovo što se radilo do sada na našem TK nije za ništa drugo već za zatvor i to dugotrajni to svi vide čudime da vi nevidite

Pa upravo taj Birtić zna tko to radi. A šuti. A nas na forumima proziva.

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=55089

Eto i dokaz.

Zašto nije prijavio HANFI?

[/quote]

USKOK je nick za one koji ti se ušuljaju nenadano,jedna lasta ne čini proljeće,slažeš se? [thumbsup]





S obzirom da su najlikvidnije dionice riknule od 40-400% tako su i prometi pali 3-4 puta

????

koja dionica je pala 400 % ??? [lol] [lol]
[/quote]
ovisi kako računaš…npr. ako je niminala 100kn a dionica za koju godinu otišla na 2000kn pa sad u ovom periodu recesije pala na 500kn koliki je pad?

Ko zna… Možda su nas cijelo vrijeme krivo učili matematiku… Možda su kod dionica padovi veći od 100% ipak mogući… [wink] [wink]
[/quote]




S obzirom da su najlikvidnije dionice riknule od 40-400% tako su i prometi pali 3-4 puta

????

koja dionica je pala 400 % ??? [lol] [lol]
[/quote]

Ko zna… Možda su nas cijelo vrijeme krivo učili matematiku… Možda su kod dionica padovi veći od 100% ipak mogući… [wink] [wink]
[/quote]

[/quote]

Točno, ima toga po novinama koliko oćeš. ja sam isto neki dan čitao u jednom dnevnom listu da je imovina investicijskih fondova pala 100%, još u zagradi lijepo napišu pad sa cca 30 mlrd na 15 mlrd pa ti lijepo računaj. [lol]

Money, so they say, is the root of all evil today...

Danas će biti 25 milja prometa.
Ne bu dobro.

Idem na sunčeko. [smiley]






S obzirom da su najlikvidnije dionice riknule od 40-400% tako su i prometi pali 3-4 puta

????

koja dionica je pala 400 % ??? [lol] [lol]
[/quote]
ovisi kako računaš…npr. ako je niminala 100kn a dionica za koju godinu otišla na 2000kn pa sad u ovom periodu recesije pala na 500kn koliki je pad?

Ko zna… Možda su nas cijelo vrijeme krivo učili matematiku… Možda su kod dionica padovi veći od 100% ipak mogući… [wink] [wink]
[/quote]




S obzirom da su najlikvidnije dionice riknule od 40-400% tako su i prometi pali 3-4 puta

????

koja dionica je pala 400 % ??? [lol] [lol]
[/quote]

Ko zna… Možda su nas cijelo vrijeme krivo učili matematiku… Možda su kod dionica padovi veći od 100% ipak mogući… [wink] [wink]
[/quote]

[/quote]

Točno, ima toga po novinama koliko oćeš. ja sam isto neki dan čitao u jednom dnevnom listu da je imovina investicijskih fondova pala 100%, još u zagradi lijepo napišu pad sa cca 30 mlrd na 15 mlrd pa ti lijepo računaj. [lol]
[/quote]

dajte ljudi, pa nikada svi ne kupuju na istom mjestu,TU ME CIJENE TU KUPUJEM, ili prošireno tu mi tata kupuje [thumbsup]





S obzirom da su najlikvidnije dionice riknule od 40-400% tako su i prometi pali 3-4 puta

????

koja dionica je pala 400 % ??? [lol] [lol]
[/quote]

Ko zna… Možda su nas cijelo vrijeme krivo učili matematiku… Možda su kod dionica padovi veći od 100% ipak mogući… [wink] [wink]
[/quote]
Dobro što to netko napiše na forumu ali često takve gluposti izvale i novinari u člancima. Baš nedavno sam čitao na business.hr kako je neka firma smanjila dobit za 800%
[/quote]

A to nije ni čudo kad nam ministar zdravstva u saboru javno tvrdi da je smanjio početnu cijenu zdravstvenih usluga koje se sad mogu dobiti kod privatnika za 300% (ili je možda rekao 400% nisam siguran). U svakom slučaju ako nam ministri tako računaju onda nije ni čudo da obični novinarčići to prihvate. Kod nas je ustvari najjadniji čovjek koji zna da cijena ne pada ispod 100%, jer kao prvo to je vrsta u manjini a koju nijedan zakon ne štiti, a kao drugo ljudi kojima cijena pada po 400% rade na odgovornijem mjestu od njega. I to je sve skoro normalno.

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com


Promet do sada samo 12 milja… Nitko ne da jeftinije a nitko niti ne kupuje…
Jel to zatišje pred buru? (čitaj paničnu kupnju ili prodaju)
Imam osjećaj kao da se samo jedna prava vijest čeka i da će odmah nastati ludilo. BIlo u minus ili plus.

Prije će biti da čekamo novog nam "precjednika" .Obamo-da li si ti naš spasitelj?
Pošto mu je kampanja pri kraju možda mi i odgovori
[thumbsup]

New Report

Close