Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Već nekoliko puta sam propustio priliku ali danas nisam! Kupio sam na dnu, DLKV, Adris, Zaba, INA. A u ponedjeljak ću konačno jednom biti sretan što se tiče burze!!!

Ako je ovo dno, ah, be still my beating heart.

Nadam se da si ostavil nešto keša jer te nažalost netko prevario da je ovo dno.

GDJE SU NESTALI MALI ULAGAČI….čekaju u prikrajku ? Kao da je nekolicina ostala na forumu…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Niš, kaj drugo možemo nego čekat.
Na ovim razinama ja sigurno neću prodavat. Od dionica mi je ostao još jedino HT kojeg nedam ispod 280 kuna pa makar guzicu brisao s dionicama.
Mislim da nažalost nema oporavka prije izbora u americi (makar je to po meni totalno nebitno) i sastanka moćnika u Americi najavljenog za početak sljedeće godine. Tamo bi se možda i mogli nekaj dogovoriti jer ne vijerujem da će cijeli svijet samo tako dopustiti da ih ameri sjeb.. Pogotovo Kina i Rusija, njihove stare zemlje "prijateljice". Na kraju krajeva, koja je alternativa? Ako krepa svijetska ekonomija alternativa mi se čini jedino rano brončano doba i ponovni početak feudalnog društva.
Tko ne misli trgovati ovih dana neka bolje niti ne gleda u MOSTICH, uštedjet će na živcima, a zdravlje je ipak najbitnije.
pozdrav

strpljen..spašen Time is on my side

E SAD ĆE NAM LAKNUTI….

http://dnevnik.hr/bin/video.php?media_id=60161658&section_id=10004&article_id=63930

I odma 10-zapovijedi
1. Ja sam broker tvoj i nemaj drugog brokera uz mene
2. Ne izusti ime brokera svoga u zalud
3. Spomeni se da poštuješ neradne dane, spojene vikende i predotvaranje
4. Poštuj sve iz TOP10
5. Ne ubij ni brokera, ni Samodola, ni kolege s foruma (u pojam)
6. Ne bludniči sa kolegama kako na forumu tako i izvan njega
7. Ne lipari na bidu i asku
8. Ne reci lažna svjedočanstva te ne drukaj na forumima
9. Ne poželi žene ni muža kolega sa foruma!
10. Ne poželi dionice kolega svojih nego lupi po asku pa kud puklo…

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


Briga njih za stabilnost jedne male burze u Hrvatsko koju Svjetska Banka opisuje ovako:

Population, total (millions) 15.48
Population growth (annual %) 1.12
Life expectancy at birth, female (years) ..
Life expectancy at birth, male (years) ..
GDP (current US$) (billions) 103.84
GDP growth (annual %) 8.50
GNI, Atlas method (current US$) (billions) 78.28
Inflation, consumer prices (annual %) 10.77
Foreign direct investment, net inflows (% of GDP) ..
Unemployment, total (% of total labor force) ..
Time required to start a business (days) 21.00
Internet users (per 100 people) 12.28

U koju ste vi kolega zemlju gledali nemam pojma, no u HR niste
Vaš link

Ako Crobex propadne ispod 1900 bodova, onda je zaista gotovo, te slijedi slom burze. Tada više nema dna. Tada smo nigdje i ide metoda daj šta daš, totalni kaos.
Kako je danas krenula Azija to bi se čak moglo desiti ove sedmice. Ja se ipak nadam da će doći do odbijanja svaki tren, no nisam optimist.
Još jednom ponavljam.
Ispod 1900 okr/min se gase motori na avionu. Nadam se da su toga naši piloti (fond lopov-menađeri) svjesni. No, sumljam u to zbog njihove pohlepe, lopovluka, nesposobnosti i neznanja.
Mirovinski fondovi bi hitno trebali ojačati kupnju, te po bilo koju cijenu sačuvati da Crobex ne padne ispod 1900. Trebaju nas odvojiti od svjetskog kretanja. No pošto su oni u stranom vlasništvu i njima će odgovarati da sve opet rokne na 20 – 50 Kn. Ovako i onako novac koji vrte u Banana državi Hrvatskoj je za njih kikiriki.
SKUPLJAJTE SITNO!


GDJE SU NESTALI MALI ULAGAČI….čekaju u prikrajku ? Kao da je nekolicina ostala na forumu…

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Meni je feudalno doba bilo skroz ok. Bar si znao tko pije tko plaća, a danas… svi su baje. Ne može to tako…


"Očekujemo ozbiljnije otvaranje novčanika ulagača"

"Na cjenovnim smo razinama na kojima možemo očekivati ozbiljnije otvaranje novčanika ulagača. Teško je precizno pogoditi samo dno na tržištu, baš kao i njegov vrhunac. No, raste promet ako se gleda količina dionica, pogotovo onih kvalitetnijih izdanja, stoga zaključujemo da bi tržište moglo biti blizu dna", ističe Tihomir Antunović, investicijski savjetnik u Agram brokerima.

Dodaje kako su sadašnje cjenovne razine prvoklasnih izdanja uvelike podcijenjene, u nekim slučajevima čak i ispod njihovih knjigovodstvenih vrijednosti.

Izvor:business.hr

Kako nije stid ovu gospodu hercegovačkih brokera nagovarat narod na kupnju dionica ,eto ja ne znam da su podcijenjene i bit će za 2 mjeseca za 1kn kao i sve u Hrvatskoj.Izgleda da neki ljudi žive u oblacima i da ne vide da je kriza sve jača te da cilom svitu prijeti potop! Grgiću ako imaš love ti kupuj i krstari u 16 metarskoj jahti ali ne nagovaraj druge.Btw životno osiguranje u Agramu me došlo dosta love tako da sam nakon isteka ugovornog roka dobija manje novca od uloženog – ja kura.. a ti jahtu pošteno da poštenije ne može!

Drugarice i drugovi ne cveta cveće ni u naše preduzeće

Ajde dosta sr..a rano zorom….burza neće propasti zato što će neke budale prodavati šaku dionica budzašto (to je čak i dobro-jeftin ulaz)….okanite se trejdanja i živite bez stresova….


Niš, kaj drugo možemo nego čekat.
Na ovim razinama ja sigurno neću prodavat. Od dionica mi je ostao još jedino HT kojeg nedam ispod 280 kuna pa makar guzicu brisao s dionicama.
Mislim da nažalost nema oporavka prije izbora u americi (makar je to po meni totalno nebitno) i sastanka moćnika u Americi najavljenog za početak sljedeće godine. Tamo bi se možda i mogli nekaj dogovoriti jer ne vijerujem da će cijeli svijet samo tako dopustiti da ih ameri sjeb.. Pogotovo Kina i Rusija, njihove stare zemlje "prijateljice". Na kraju krajeva, koja je alternativa? Ako krepa svijetska ekonomija alternativa mi se čini jedino rano brončano doba i ponovni početak feudalnog društva.
Tko ne misli trgovati ovih dana neka bolje niti ne gleda u MOSTICH, uštedjet će na živcima, a zdravlje je ipak najbitnije.
pozdrav

Da sam na tvom mjestu sad bi uživao

ma sada ja uživam jer ne mogu propasti ali zato velike face koje su ulagale ogromne novce ili skoro sav imetak imaju šansi da se nađu na rubu bankrota.
isto tako oni koji su se igrali mačke i miša (mi mali smo m iševi a fondovi mačke), mogli bi se uskoro naći na velikim mukama, pa će jesti ono što su presolili a tada će mačke postati miševi!

dan je pametniji od noći

New Report

Close