Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


BD62 u blokadi.

Samo da napomenem da je ATPL 2004. bila 25 kn.
Pogledajmo di su bile američke dionice 2004.
Nema tu mudrosti.


ako dodje cjena 25 kn ima nas koji cemo bez problema u top 10 [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Pred par dana sam nešto love od INE vratio u INU.. za 2200kn.. to mi je bila onako, više emotivna odluka nego šta očekivah neku zaradu.. danas mi se čini da bolje nisam mogo, sve ostalo šta mislih da će brzo rast ošlo u… INA jedina stabilna..


BD62 u blokadi.

Samo da napomenem da je ATPL 2004. bila 25 kn.
Pogledajmo di su bile američke dionice 2004.
Nema tu mudrosti.

Pardon 11. mj 2003. ATPL je bila 29 kn.
To je 30X manje od današnje cijene !!!!!
I to sve u samo 4-5 godina. Znači 600% svake godine.
Tko je jamio jamio je.
Nema tu mudrosti.

SKYPE:.......................vonbraun75

Eto Atpl u blokadi…strava…pa gdje ovo ide?
crobex na 1000?

ja nemrem da ne kupim koju a znam da idemo dole…kak sam mutav..ali stalno je ono pa možda krene gore i tako polako ostajem bez casha…

cash 65%
bacite atpl na 100 kuna…svi ćemo kupovati onda…valjda bu bila dividenda 50 kuna?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Mozda nekom pomogne ali, koliko vidim više nema certifikata vezanih na hrvatsko TK. [thumbsup]

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!

u kojem smjeru danas?
NASTAVAK PADA
Wall Street: S&P 500 mogao bi imati najgoru godinu još od 1931.
Autor/izvor: SEEbiz
NEW YORK – Na Wall Streetu su u srijedu cijene dionica potonule na najniže razine u više od 5 godina jer su mnoge kompanije razočarale svojim poslovnim rezultatima, smanjile procjene budućih prihoda i dobiti, te najavile otkaze.
Dow Jones indeks potonuo je 514 bodova ili 5,69 posto, na 8.519 bodova. S&P indeks strmoglavio se, pak, 6,1 posto, na 896 bodova, najnižu razinu od travnja 2003. godine. Nasdaq indeks pao je 4,77 posto, na 1.615 bodova.

http://www.seebiz.eu/hr/burze/wall-street-s_p-500-mogao-bi-imati-najgoru-godinu-jos-od-1931.,28347.html

Nemojte ovoj bandi prodavt niti jednu dionicu ljudi pa zar nevidite da je ovo pljačka 5 ljudi opljačkali su sve i još hoće zato nedajte tim lopovima

Ovo su prave prilike za ukrcaj većih igrača


Ovo su prave prilike za ukrcaj većih igrača

Ovdje nema mudrosti. [embarass]

SKYPE:.......................vonbraun75

mislim da neće biti gotovo dok ne pokopaju nekoliko manjih fondova…zbog čega bi formirali interventni fond ako ne očekuju potencijalne žrtve…? samo me zanima koliko nisko moramo pasti da se to počne dešavati…

Ajmo još malo niže da potrošim i zadnju kunu pa da ugasim komp i primim se nekog korisnog posla.

ZSE
CROBEX 2.381,40 -1,23%
CROBIS 94,12 -0,21%
Redovni promet 11.119.819,06
Instituc. promet 0,00
Ukupni promet 11.119.819,06
Sentiment: 5 | 1 | 48

who dares, wins

atpl kapitulacija…..doci ce i ostali sektori na red…..nece ovo nikog zaobic…….na zalost

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close