Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


o čim ja počnem dobivat jedinice za nošenje dobrih vijesti znam da su svi pomedvedili do ludila i da niko nema dionice!

milina! [wink]


možda dobivaš jedinice jer nisi preveo tekst. Zaboravljaš da je večina ekipe ovdje SSS sa 0 bodova sa zadnjeg ispita iz engleskog



Pa što onda zadužio se cijeli svjet pa zašto nebi i mi..
Amerika Kina Evropa nerazvijene i razvijene zemlje
svi su se zadužili za ogromne sume
zašto onda
ne bi i Hrvatska…

upravo tako, ne kažem da je to dobro no ako uzmeš da su se večinu tog duga zapravo zadužili građani sami kupujući stanove, aute, zimovanja, ljetovanja i začinili to sa minusima na tekućim računima zaključak se nameće sam po sebi. Hrvatski vanjski dug je momentalno oko 135% BDPa, za usporedbu, Irska koja ima poprilici isto toliko stanovnika koliko imamo i mi zadužila se za 1000% BDPa tjs. deset godišnjih BDPa. Naravno, puno je bitnije na koji se način taj novac troši, ali to je već tema za neku drugu diskusiju..
[/quote]
Please ne siri neistine, otkud vuces te brojke oko tisucu posto Irskog duga???
Fino odes na stranicu njihove narodne banke i jasno ti pise:
‘Irish National Debt increased to €50.7bn/32.5% of gross national product (GNP) – up from 23.3% in 2007’
Dakle, puno nize od Hrvacke

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!


Ja sam u krizi al narkomanskoj čekam petak i onda bonkas pa u Gallery [kiss]

Frende da nisi popušio na burzi kao i svi nebi ni znao da je kriza.

Da su kod nas banke propale sigurno bi ih sanirali sa ovih miljardu ipo kuna koje sad seljaci traže.

Kriza kod nas sinonim za nešto drugo.

Aj sad živio dobro kažeš nema smisla.

[kiss]Rumeni [kiss]

E svaka čast medi ovo je prava istina..!
Kakva se vama svima tu na forumu dogodila kriza, osim kaj se popušila lova na burzi?
Ajde nek se javi jedan kome je ova "kriza" donijela neke promjene u životu..
Kriza je onom koji je stavio i zadnju lipu na burzu, popušio i sad je u gov..ma..
Al ljudi koji ne trguju na burzi, pa oni ni nemaju pojma da je ikakva kriza !
[/quote]
Da nema stotine tisuća ovisnika o državnoj grbi a što se btw. da rješit da se ima volje,imali bi crobex od bar 5000. Ovako je kriza, sam kriza traje od 1992.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



Pa što onda zadužio se cijeli svjet pa zašto nebi i mi..
Amerika Kina Evropa nerazvijene i razvijene zemlje
svi su se zadužili za ogromne sume
zašto onda
ne bi i Hrvatska…

upravo tako, ne kažem da je to dobro no ako uzmeš da su se večinu tog duga zapravo zadužili građani sami kupujući stanove, aute, zimovanja, ljetovanja i začinili to sa minusima na tekućim računima zaključak se nameće sam po sebi. Hrvatski vanjski dug je momentalno oko 135% BDPa, za usporedbu, Irska koja ima poprilici isto toliko stanovnika koliko imamo i mi zadužila se za 1000% BDPa tjs. deset godišnjih BDPa. Naravno, puno je bitnije na koji se način taj novac troši, ali to je već tema za neku drugu diskusiju..
[/quote]

Mogu se kladit da su i njihove dionice rasle više od naših ..
Nema papaka kakvi smo mi..

Jedan stranac u prolazu Hrvatskom koji je vidio svijeta je rekao da nije sreo
narod da ima tako puno
a toliko se stalno žali i vrti crne misli.

Veli da od svih naroda koje je upoznao mi smo najveći pesimisti i nezadovoljnici..
Te veli kako vani imati vikedndicu mogu samo jako bogati te
da svi narodi koji imaju manje od nas
su u biti i puno veći optimisti..
također je na kraju dodao kako Hrvati jedino što znaju je
po cjele dane se žaliti i da nama ništa ne paše kako ga god okreneš…
Njemu je to sve bilo jako zanimljivo jer veli stvarno nema razloga za takvo ponašanje..

Isto to se sada dešava sa našom burzom ispada da smo mi najpropalija zemlja na svijetu
što sigurno nije istina..
I dok gledamo dionice kako u Crnoj gori stalno rastu možemo se zapitati
što to oni imaju a da mi nemamo ,također BiH isto makar najavljuju bankrot
i prestavljaju njrizičniji tržište na balkanu ne padaju kao naša burza..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

@iskren

zato i je promet 5 miljona! [smiley]

ETO nitko da se javi…svi pricamo o krizi jer je burza pala..
Da ne trgujemo dionicama nitko tu nebi imao pojma da je kriza..ajde možda malo šteka naplata , al sve je jako dobro..
Pa kod nas su dionice pale 80 % .
Šta bi amerikanci trebali onda , past na nulu
[shocked]
Pa nama ne propadaju banke, ne oduzimaju se stanovi, nema masovnih otkaza, sve je potpuno isto kao i prije 3 godine, samo je malo skuplja lova u inozemstvu, ali to prosjecan, pametan građanin ne osjeti!
Uvijek je tuđe bolje, sladje..zato se i kuka samo.
Ma Hrvatska je obecana zemlja, kakav američki san!

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.



Ja sam u krizi al narkomanskoj čekam petak i onda bonkas pa u Gallery [kiss]

Frende da nisi popušio na burzi kao i svi nebi ni znao da je kriza.

Da su kod nas banke propale sigurno bi ih sanirali sa ovih miljardu ipo kuna koje sad seljaci traže.

Kriza kod nas sinonim za nešto drugo.

Aj sad živio dobro kažeš nema smisla.

[kiss]Rumeni [kiss]

E svaka čast medi ovo je prava istina..!
Kakva se vama svima tu na forumu dogodila kriza, osim kaj se popušila lova na burzi?
Ajde nek se javi jedan kome je ova "kriza" donijela neke promjene u životu..
Kriza je onom koji je stavio i zadnju lipu na burzu, popušio i sad je u gov..ma..
Al ljudi koji ne trguju na burzi, pa oni ni nemaju pojma da je ikakva kriza !
[/quote]
Da nema stotine tisuća ovisnika o državnoj grbi a što se btw. da rješit da se ima volje,imali bi crobex od bar 5000. Ovako je kriza, sam kriza traje od 1992.
[/quote]

Meni nije kriza, drug tito je rakeao snadji se druže!
Svi smomi više manje sami odgovorni za naš život, svatko ima izbora, kome ne paše, neka se seli!

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


.. i da niko nema dionice!

milina! [wink]

Lupas gluposti.



.. i da niko nema dionice!

milina! [wink]

Lupas gluposti.
[/quote]

pa jel imaš dionice?

I'LL BE BACK




.. i da niko nema dionice!

milina! [wink]

Lupas gluposti.
[/quote]

pa jel imaš dionice?
[/quote]

Naravno. Jedini period kad sam bio 100% u cashu je bilo od trenutka prosle godine kad sam rasprodao sve na cijenama ATPL 2500-2000, IGH 8000, KOEI 910, DLKV 760 i ne znam vise sto sam tad imao, pa sve do crobexa nesto iznad 12xx kad sam za prvo kupio DLKV na 223.

ima li itko od vas ovdje na forumu dionice

evo da se i ja bacim u raspravu. nažalost od nekoliko mojih frendova, žene i ili/cure dobile su otkaz u zadnjih par mjeseci. oni sada imaju jednu plaču manje i nije im baš svejedno. jes da su to bile neke idi mi dođi mi firme i ja se u tim firmama baš nikad ne bih osjećao "uhljebljeno", ali svejedno. Iako… jedna je čak dobila otkaz u d.d. izlistan na ZSE. Nije doduše otkaz nego joj nisu produžili ugovor o radu…

I'LL BE BACK


evo da se i ja bacim u raspravu. nažalost od nekoliko mojih frendova, žene i ili/cure dobile su otkaz u zadnjih par mjeseci. oni sada imaju jednu plaču manje i nije im baš svejedno. jes da su to bile neke idi mi dođi mi firme i ja se u tim firmama baš nikad ne bih osjećao "uhljebljeno", ali svejedno. Iako… jedna je čak dobila otkaz u d.d. izlistan na ZSE. Nije doduše otkaz nego joj nisu produžili ugovor o radu…

ah pa to je normalno, to su ugovori na odredjeno

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.





.. i da niko nema dionice!

milina! [wink]

Lupas gluposti.
[/quote]

pa jel imaš dionice?
[/quote]

Naravno.
[/quote]

e jebat ga onda. kako ćemo onda rasti? prodaj [tongue]

I'LL BE BACK






.. i da niko nema dionice!

milina! [wink]

Lupas gluposti.
[/quote]

pa jel imaš dionice?
[/quote]

Naravno.
[/quote]

e jebat ga onda. kako ćemo onda rasti? prodaj [tongue]
[/quote]

Pa hocu kad dodje vrijeme [wink]

New Report

Close