Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





SVE GORE
Dun&Bradstreet: Hrvatski rejting spušten na DB3d!
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – Bonitetna kuća Dun&Bradstreet snizila je rejting Hrvatskoj s prijašnjih DB3c na Db3d.

http://seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/dun_bradstreet-hrvatski-rejting-spusten-na-db3d!,45834.html


Ja za ove nikad nisam čuo. Koji je njih q…. doćero u naše krajeve ?
Da ni su došli u avionu sa onim Bidenom, Bajdenom kako li se već zove !?
[/quote]
OK, nisi cuo za Dun & Bradstreet, ima i takvih, ali zasto isticat cinjenicu o svom neznanju?
[/quote]
Svjet je velik i puno je stvari za koje nisam čuo i ne smatram to nekakvim neznanjem.
Juče je žena pitala tko je GS? Kako se oni ipak puno češće pojavljuju kod nas u medijima po meni bi bilo normalno da je čula za njih ali opet to ni je razlog da ju napadnem kao sad ti mene.
Na kraju krajeva slobodno neka se jave još 2,3 forumaša koji su čuli za ovu bonitetnu kuću.
[/quote]
NHF

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!

hvala dragom Bogu.
Na zse malo logike.
Počinju se gledati malo i izvještaji odnosno firme koje su izbacile dobra i odlična izvješća brže rastu od ostatka tržišta.
Dolazi do selektivnog rasta, npr dionice iz istog sektora koje imaju različita izvješća imaju različite uzlazne rezultate.
Uz fundamante važnu ulogu igra i struktura i broj dioničara.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

gledati poslovni klub…..LUKA RIJEKA [cool] [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

izgleda da su se bikovi ipak zeznuli.

govorili su da rast neće biti pravocrtan.


izgleda da su se bikovi ipak zeznuli.

govorili su da rast neće biti pravocrtan.

a možda je skoro pa okomit.

Kad tržište ovako raste svi zarađuju a najmanje zarađuju nervozni daytraderi

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


Zgubi jesi to ti nervozan na ZVZD??
Pitaj Bananaramu jel ima kaj za prodati, izgleda da je ostao bez ZVZD.. [smiley]

Jesam,al cekam lkri da istovarim na 400,pa sve u ZVZD.
Nepobjedivog???????????? znao sam da si saljivcina.

Ako me nema ,znaci da nisam tu.


gledati poslovni klub…..LUKA RIJEKA [cool] [thumbsup]

Zabijena u blokadu s 1 dionicom.

Nije bolest sve što boli


hvala dragom Bogu.
Na zse malo logike.
Počinju se gledati malo i izvještaji odnosno firme koje su izbacile dobra i odlična izvješća brže rastu od ostatka tržišta.
Dolazi do selektivnog rasta, npr dionice iz istog sektora koje imaju različita izvješća imaju različite uzlazne rezultate.
Uz fundamante važnu ulogu igra i struktura i broj dioničara.

Kompa, a kakve veze ima burza s logikom?
Može kakav link ili mudra misao?

Od kud vam ta maštarija?
Kako može imati veze s logikom kad se ljudi ponašaju i reagiraju sve samo ne logično, a oni su presudni faktor u toj igrici?

CRNE PROGNOZE
Dragičević: Prihod od turizma ove će godine biti milijardu eura manji
Autor/izvor: Marina Šunjerga – marina.sunjerga@seebiz.eu
ZAGREB – "Naše procjene govore o padu prihoda od turizma za oko milijardu eura", kazao je turistički strateg Miroslav Dragičević, partner u Horwath Consultingu.
Naveo je da će doći do ‘kanibalizma cijena’ u vrijeme last-minute-a, a očekuje i pad prometa za 15 do 20 posto što će rezultirati prihode za 20 do 25 posto u odnosu na prošlu rekordnu godinu, kada je Hrvatska ostvarila 7,3 milijardu eura od turizma. Kazao je da Hrvatska ne smije računati na to da će turizam i u budućnosti nositi 15 posto nacionalnog BDP-a.

http://seebiz.eu/hr/analize/dragicevic-prihod-od-turizma-milijardu-eura-manji,45921.html

UPOZORENJA
Nadan Vidošević: Iduća godina bit će gora od ove!
Autor/izvor: Marina Šunjerga – marina.sunjerga@seebiz.eu
ZAGREB – "Neće 2009. biti najgora godina, već je jako, jako opasna sljedeća 2010.", upozorio je Nadan Vidošević, predsjednik Hrvatske gospodarske komore otvarajući III. Skupštinu HGK.
Neće više biti kredita, kazao je, a dugovi će i dalje dolaziti na naplatu. Vidošević je kao najveće hrvatske probleme istaknuo nelikvidnost i nemoral u poslovanju, mentalitet trošenja većeg od zarade i nedostatak strategije.

http://seebiz.eu/hr/analize/vidosevic-iduca-godina-bit-ce-gora-od-ove!,45917.html

Zbog petka, i neizvjesnog ponedjeljka važem procjene o k/p .

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



hvala dragom Bogu.
Na zse malo logike.
Počinju se gledati malo i izvještaji odnosno firme koje su izbacile dobra i odlična izvješća brže rastu od ostatka tržišta.
Dolazi do selektivnog rasta, npr dionice iz istog sektora koje imaju različita izvješća imaju različite uzlazne rezultate.
Uz fundamante važnu ulogu igra i struktura i broj dioničara.

Kompa, a kakve veze ima burza s logikom?
Može kakav link ili mudra misao?

Od kud vam ta maštarija?
Kako može imati veze s logikom kad se ljudi ponašaju i reagiraju sve samo ne logično, a oni su presudni faktor u toj igrici?
[/quote]

Kolega mislim da nisam mogao biti jasniji.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.



gledati poslovni klub…..LUKA RIJEKA [cool] [thumbsup]

Zabijena u blokadu s 1 dionicom.
[/quote]
nema prodaje….ja bi jos ispod 200 [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


UPOZORENJA
Nadan Vidošević: Iduća godina bit će gora od ove!
Autor/izvor: Marina Šunjerga – marina.sunjerga@seebiz.eu
ZAGREB – "Neće 2009. biti najgora godina, već je jako, jako opasna sljedeća 2010.", upozorio je Nadan Vidošević, predsjednik Hrvatske gospodarske komore otvarajući III. Skupštinu HGK.
Neće više biti kredita, kazao je, a dugovi će i dalje dolaziti na naplatu. Vidošević je kao najveće hrvatske probleme istaknuo nelikvidnost i nemoral u poslovanju, mentalitet trošenja većeg od zarade i nedostatak strategije.

http://seebiz.eu/hr/analize/vidosevic-iduca-godina-bit-ce-gora-od-ove!,45917.html

Haah ma hadje, pa to vec svi znaju, očekuje se oporavak druga polovica 2010, dakle burza krece gore sada. Ili si mislio kupovat na 1200 crobexu kad oporavak krene
[cool]


Moguce. No za sad za predsezonu u Opatiji je situacija losa. Ponavljam, tko ne vjeruje nek dodje pa nek vidi. Samnom je bio jucer zgubidan, a vidim da je i Bakicaa bila jucer tu pa nek ti potvrde. Ja se toplo nadam da sezona nece podbaciti.


pročitah negdje da je i pofuk bil u opatiji jučer…..to je neko tajno okupljanje forumaša u pitanju …..ispričavam se kaj sam znatiželjna al kaj morem kad sam takva [lol]

New Report

Close