Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

polako ali sigurno približavamo se čistoj 10

što bi rekao slavni komentator nogometnih utakmica

"Ljudi moji jeli to moguće"


Zanimljiva mi je jedna stvar, nejde mi baš to kako danas treći dan za redom masakra
prodaju na -10%……pa po toj cijeni mogu prodat i sutra taman da i sutra zvizne mora
se odbit….jer nemože padat pet dana za redom po -10%
Stvarno se tome čudim…..

ako danas moraju isplatiti mirovince onda nema sutra,lupaju dok se ne postave mirovinci da im uzmu to jeftino a dobiju lovu od njih.Jednostavno mirovinci zaradjuju nama mirovine [cry]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

ovaj drastičan neopravdan pad između ostaloga je i igra pohlepnih fond menadžera..kako stvoriti što veću paniku i da dobiju dionice zabadava od drhtavih ručica…kad se natovare onda će u jednom danu dići crobex 15%.

Bolje se isplati čekati 5 god .ako treba da se tržište oporavi.Nego prodavati za bagatelu tj s velikim gubitkom.
Dionice bi i trebale biti u stvari dugoročno ulaganje..

Mlinar opet prolazi neokrznut
nije prodana još niti jedna dionica

Sad će opet priča navečer "utjecaj svijetskih tržišta" i sl sranja… Nevjerojatno koliko ljudi mogu trpjeti prije nego pop…de

Hell is Empty and all the Devils are Here

Nema odbijanca već 2h trgovanja.
Trebao se već desiti odbijanac.
Šta čekaju?

Jel vi znate šta je rok od 5 godina, za 5 godina će inflacija bit tolika da vam te dionice neće ništa vridit, ja sam otpisao svoj gubitak i pomirio se.

Imam fantomske dionice

jel to eu smanjuje pluseve, culi su da padamo 9%

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Nacija se u međuvremenu zabavlja totalno nebitnim temama ala Petrač/Zagorec/Hodak…

Klasični recept

Hell is Empty and all the Devils are Here

U prvom satu trgovanja bilo je 35 mil kn prometa uz -8% , u drugom još 21 mil kn prometa i još 1 % pada , ukupno – 9% sa 56 mil kn prometa i instit. prometa 118 mil kn. Ovo pišem zbog naših političara koji obožavaju riječ transparentan ( providan , proziran ) , a napravili su sve da se ne vidi trenutno tko prodaje , odnosno da ne bude transparentno. Jedino je jasno da su oni ….. [angry]

evo dok se cijela policija i uskok bavi Zagijem, Petračem i ostalima…mafija se preselila na crobex…hehehehe pa ih ti ulovi…

eto ljudi moji…sada znate kaj je kredit..upoznali smo se svi sa marginama koji su nas doveli ovdje…smijali se svi AZ mirovinskom kada je rekao da croby treba pasti još 50% a većina nas je bila toliko glupa da to nije uzela u obzir…pogovoto ja koji sam drukao kao konj i govorio da će ameri u ponor a kad eto mene u dionicama…

strava…sve mi se čini kada se ukrcam do kraja da me neće biti par godina…
čekam na tisk i onda bye bye a vi se tu jebite up up up i down down down…na kraju ćemo svi popušiti , fondovi propast a mirovnici igrati belu i reći KAJ JE BILO?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Što je nama naša borba dala…
Da me opljačka vlastiti mirovinski fond….

15.-tog ću dobro razmisliti da li ću uplatiti u MiO, ZO, REGOS….A i PDV je blizu….
Ionak nemam ništa od toga, pa ćemu plaćati, zar ne?!

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

New Report

Close