Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Odoh ja u šetnju, nema ovo više smisla pratiti. Vani je divan dan za šetnju psa, mačke ili tko već što ima.[smiley1]

Šlažem se kolega i vraćam se oko 15,00h,ugodno trgovanje želim onima koji još nisu sve potrošili.
Pozdarav do 15h!!!![smiley16]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Uppsss, blokiralo i HDEL…
Ne samo da je sve crveno, nego prometni znakovi (STOP)

u papirima sam…. i sve tone.. sad je vrijeme za stisnuti i drzati… adrs mi je 60% portfelja, pa utoliko mi je lakse..

Tekst posta ce se prikazati nakon odobrenja moderatora. Hvala na razumijevanju.

Ajd zamislite Karduma kad bude objavljivao “novosti s tržišta” ! Ima da puknem od smijeha! Sretna nam 1929!


Ode Crobex danas 5% nizbrdo ( ako je suditi po dosadašnjem tijeku događaja ). Ako fondovi uskoro ne počnu kupovati odosmo u kataklizmu?[smiley15]

Fondovi su iskoristili navalu malih na kupnju JDOS jučer i danas (pa povezano s time i rasprodaju većeg broja dionica) i povukli se s kupnje čime su navukli male da počnu prodavati u panici. PTKM je otišla u -18,51% s 1 (!) prodanom dionicom po 222,02, slično i KORF s -12% itd. Fondovi sad tišini skupljaju ono što nije u blokadi, a sutra će biti CROBEX opet u zelenom [smiley2]

Ignore: KressoM, delux

I PBZ u blokadi.


Prevelika je količina neiskusnih sitnih dioničara na burzi. Ali neka ih je, kad se nauče opet će sve biti normalno. jer ovo danas je sasvim nenormalno. Ipak očekujem “povratni udar” kasnije u toku dana.

I ja očekujem kontru. Ustvari sve će biti jasno ako uslijedi kontra na INI i Adrisu. Ako izostane bit će svega.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


mreich: ” Prevelika je količina neiskusnih sitnih dioničara na burzi. Ali neka ih je, kad se nauče opet će sve biti normalno. jer ovo danas je sasvim nenormalno. Ipak očekujem “povratni udar” kasnije u toku dana. ” I ja očekujem kontru. Ustvari sve će biti jasno ako uslijedi kontra na INI i Adrisu. Ako izostane bit će svega.

Da, Ina i Adris su jedne od rijetkih perjanica burze koje nisu blokirane pa tu može doći do povratnog udara, na ovim ostalim je gotovo trgovanje za danas.

ja mislim da smo danas defenitivno najbolji u europi…naravno u minusu..[smiley5][smiley5]

A margin krediti? Koliko ih je danas aktivirano? [smiley1]

I love the Smell of Profits in the Morning

Kad se odblokirava ptkm, ja nikak da shvatim ova pravila oko blokade, dajte ako netko zna neka mi pojasni. Koji put se traži očitovanje uprave koji put ne?

Trend is your friend.

sve je ovo krivica uefe…mamicu im korumpiranu…


A margin krediti? Koliko ih je danas aktivirano? [smiley1]

Margin call, misliš? Tek iza 16 sati.
Meni je danas odobren novi kredit, pa sutra lagano u šoping.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Nije dobro mnogi povlače naloge na kupnju. Bojim se da ćemo i sutra biti u minusu.

Sve više komuniciramo, sve se manje razumijemo

Prilično loš znak je što nitko nema vremena za komentare. Čak je i moderator danas malo sporiji nego inače. Mater će mi šlag večeras trefiti kad vidi vijesti sa burze. Ko će joj sad objasnit da je to prolazno i da je opet u plusu.

New Report

Close