Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Veliki pretovar na ADRS-P-A.

Preživljavamo od onoga što dobijemo, a živimo od onoga što dajemo.

I ni je nekakva jagma za dionicama danas:

ZSE
CROBEX 3.052,38 -1,54%
CROBIS 95,87 0,00%
Redovni promet 36.662.254,80
Instituc. promet 6.472.795,92
Ukupni promet 43.135.050,72

who dares, wins

Evo nakon dugo vremena sam danas bacio pogled na forum.. (nisam imao vremena od zbrajanja gubitka.. [angry] ), kolko vidim opet nitko nista nezna i svi spekuliraju ko babe na placu.. Dok god dionice ne pocnu selektivno rast i padat sve ove rasprave padaju u vodu!

sad malo optimisticnije.. iskreno se nadam da ce ovi ameri kako-tako sanirati krizu, a onda sa lovom od ine nasi dragi fond menageri vratiti crobex gdje mu je i mjesto.. (po zeljama od 3500-5500) [wink]

Živjeli!

Glory, glory, Man United!!

http://money.cnn.com/2008/09/29/markets/stockswatch/index.htm

Dakle, izglasavanje u 14,oo po našemu.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

Da ali tih 700B $ neće biti dovoljno iako i izglasaju. A šta onda?


Dakle, izglasavanje u 14,oo po našemu.

Predstavljanje kolega,u srijedu glasaju.

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

gledam ja ovu nasu burzu i preostaje mi samo molitva
http://www.youtube.com/v/n6VuMMabTx0&hl=en&fs=1"> name="allowFullScreen" value="true">http://www.youtube.com/v/n6VuMMabTx0&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344">
pofuk
ako mi se netko oce pridruzit dobro je dosao


Da ali tih 700B $ neće biti dovoljno iako i izglasaju. A šta onda?

Prvo ide 250B , a za ostatak Congress mora ponovo dati odobrenje. Od ovih 250B dio će biti utrošen na kupovanje dionica u bankama kako bi vlada imala bolju kontrolu. Dakle od 700B koliko je bilo u igri na početku sada imamo najviše 200B za otkup mbs-a.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Raiffaisenovi OIF-ovi se ponovo istresaju.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



Dakle, izglasavanje u 14,oo po našemu.

Predstavljanje kolega,u srijedu glasaju.
[/quote]

Da, znači u četvrtak ZSE u blokadi, samo jel zbog plusa ili minusa…




Dakle, izglasavanje u 14,oo po našemu.

Predstavljanje kolega,u srijedu glasaju.
[/quote]

Da, znači u četvrtak ZSE u blokadi, samo jel zbog plusa ili minusa…

[/quote]

Nema razloga da dođe do blokade zbog ovoga. Bill je poznat u potpunosti, proći će bez problema i kroz Congress i kroz Senat, nama nikakvog faktora iznenađenja.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close