Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@verdi

Sve smo niže, a skoro svi povratili 50% gubitaka i to još na malom prometu. [lol]

Kolega mi uleti nakon nekog vremena i za dva dana ima -20%, nakon toga uleti na INGR na 80, prije

par tjedana, i nije ni blizu povratku novaca koji je izgubio u samo mjesec i pol, a ti si sam priznao da

imaš 50% gubitaka. Ljudi, oprezno, i sa manje pohlepe.

-50% u fondu. To da a u dionicama sam u + jer sam oko Nove godine ubacio novu lovu od prodaje auta.
+ je tako mali da mi se ne da ni računati. Za druge me ne zanima. U zadnjih 10 dana samo na Atgr imam 20%. Naj veća greška mi je neka sića na Viru po 560 i Atgr 620 gdje se nisam išao odsukavati jer ne ma puno na tim razinama. Greška mi je bila jesenas što sam zaradu od Ine odmah upucao u te dvije no čim sam to uvidio smislio sam novu likvidnost i ubacio u igru. Kad Krobi bude na 1600 ja sam u nirvani. Imam još neki nelikvidnih za koje se njihova stvarna cijena ni ti ne zna ali imam vremena čekati da se to ustanovi.

who dares, wins


-50% u fondu. To da a u dionicama sam u + jer sam oko Nove godine ubacio novu lovu od prodaje auta.
+ je tako mali da mi se ne da ni računati. Za druge me ne zanima. U zadnjih 10 dana samo na Atgr imam 20%. Naj veća greška mi je neka sića na Viru po 560 i Atgr 620 gdje se nisam išao odsukavati jer ne ma puno na tim razinama. Greška mi je bila jesenas što sam zaradu od Ine odmah upucao u te dvije no čim sam to uvidio smislio sam novu likvidnost i ubacio u igru. Kad Krobi bude na 1600 ja sam u nirvani. Imam još neki nelikvidnih za koje se njihova stvarna cijena ni ti ne zna ali imam vremena čekati da se to ustanovi.

Pošteno ! [rolleyes]

Mislim da bi danas mogla uslijediti veća korekcija ,sa obzirom da je euforija splasnula a futuresi su u sve većom minusu..

Velika je vjerovatnost da će danas biti zanimljivo na pojedinim podcijenjenim dionicama ( brodari JDPL, ATPL ), građevinari (HIDRA, IGH), a ima i onih koji imaju neku vrstu monopola (npr LKPC ).

Možda će oni koji ne budu kupovali danas, opet čekati neka bolja vremena, da npr. DOW ili CROBEX odradi rast od 15% u danu pa će se tada uključiti ?

Periculum in mora.

@anricim,
ja ne znam gdje Vi to gledate ali kod mene je apsolutno sve zeleno osim nafte i zlata.
Ali baš sve!!!

who dares, wins


Ovo je uistinu nevjerojatno. Rastom od 7% pozdraviti najkriminalniju odluku američke vlasti od doba građanskog rata znači da smo pogubili sve konce. Znači sve je kao prije, ništa se nije ni dogodilo? Američki porezni obveznici će platiti desetak trilijardi dolara gubitke na okladama Joe Cassana i njegove ekipe i nastaviti ćemo kao da se baš ništa nije dogodilo… Ja pozdravljam svaki bull market, ali dijete prvog razreda osnovne može naslutiti da je ovo što se trenutno događa iracionalnost bez primjera u povijesti. Tako ćemo i mi danas rasti, a 50% radnika ne dobiva redovito plaću, država je de facto pred bankrotom a novi posao ne možeš dobiti ni u teoriji (to znaju oni koji nešto stvarno i rade, pogotovo oni koji nešto prodaju; govorim za firme)

U pravu si. Ali logike nema vise jer je nije ni bilo kada smo pali 70% a kriza jos nije ni bila u Hrv.

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Gomilaju se nalozi na kupnji to visoko preko prodaje. ATPL i INGR su vodeći.

milina za gledat kako se ask sve više podiže….. [rolleyes]

pogledaj malo bolje

A sad malo dolje, ja prodao. Čini mi se da će biti nekoliko ulazaka i izlazaka danas.

Velika volatilnost. Iskoristio sam bid dok je bio visoko. [thumbsup]

pametni su prodavali,ja prodao svoje isto

Pljusak na burzi!

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

nakon kaj su ameri odradili najveci rast u povijesti od 6,8% bilo bi lijepo kad bi se to dogodilo i na nasem crobiju a ne da se mucimo na 2% [undecid]

Pogledajte promet, ovoliki je znao biti ukupni dnevni prije par dana, ovo nisu napravili samo mali [thumbsup]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close