Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dionice KOEI i DLKV zadnja trgovana po istoj cijeni 280 kn

Pa non stop se prate s tim što je DLKV likvidniji tj.u njemu je puno više tradera, izgleda da niti ja niti ekipa sa KOEI ne prodaje svoje tako lako

Surround all arround when it hits the ground


Koja sramota od HTV-a,popusili svjetsko prvenstvo u rukometu,a sad opet "nisu nasli" nacin kako uzivo prenositi Rohatinskog !!!!

U dnevniku u 12 sati nisu rekli ni R od Rohatinskog……

Vidim da je u to vrijeme na HTV1 bila Oprah,vjerojatno su genijalci ocijenili da nas vise zanima ona nego nasa financijska situacija……

HTV = SRAMOTA

Pozdrav.

To je bilo javno obračanje naciji na Hrvatski naćin. Vidi se da smo zreli za ulazak u EU..

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.


Možda web portali nisu sve prenijeli ali ovo za sada je prilično razočaravajuće, Rohatinski se bavi osobnim prepucavanjima i ratuje sa bankama umjesto da se osvrne na markoekonomsku situaciju i predstavi smjer djelovanja HNB-a.

Ne moze tu Rohatinski nista napraviti i to je njemu jasno kao dan. Ne moze zbog korumpiranih politicara i zbog krize koja je prevelika za premalu Hrvatsku. Moze jedino napraviti to da nakon povlacenja sa mjesta guvernera HNB-a nebude pozeljan u bankarskim krugovima jer kapital pamti.

OPET mali kupuju naveliko ATPL, i opet će biti plača.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

Konferenciju Rohatinskog je prenijelo 10ak web portala – zanimljivo je usporedit naslove, čovjek bi rekao da ne pričaju o istoj konferenciji

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

mali kupuju sve ,a cijena ni da se pomakne.Ni Roha nije pomogao ,jedino strane burze ako se počnu zeleniti idućih dana

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=7e6b8c67-2b98-49e3-b62a-78a1e947f1f2&ref=lastadd

Kriza ili pljačka


Konferenciju Rohatinskog je prenijelo 10ak web portala – zanimljivo je usporedit naslove, čovjek bi rekao da ne pričaju o istoj konferenciji

bitno je napomenuti da je Roha napomnuo da se u protekla dva mjeseca od strane vlade nije učinilo ništa.On nažalost kao otok nemože sam ništa.I sam je napomenuo da je najizglednija opcija MMF.Mislim da je bolje i to riješenje s obzirom da unutarnje snage za promjenom nema.Spomenuo bih Sanadera ali je Vijeko jako osijetljiv na njega pa neću .

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


Vijesti HRT-a u 12:00:

– pao snijeg (vauuu)
– Slovenci petljaju sa referendumom
– Haag
– Sanader u Turskoj (ovo je esencijalno!)
– stare vijesti (od jucer) u vezi Obame i potpisa na zakon
– Kolumbija i narko karteli
– poplave negdje u americi
– gluposti iz sabora
– i za kraj… snizenje cijene kruha za 12% u pekarnici u Novom Vinodolskom

O Rohatinskom ni rijeci. I to bi trebala biti javna TV?


zvanje novinar je nekada bila akademska titula

poslije bitke svi su vojnici generali

francesco, 18.02.2009. u 13:46
http://business.hr/Defaul…1e947f1f2&ref=lastadd

Kriza ili pljačka

Kriza radi pljačke!

topi se crobex mogli bi i u – do kraja dana

http://www.limun.hr/main.aspx?id=418843


topi se crobex mogli bi i u – do kraja dana

topi se jedino snijeg vani [rolleyes]

Crobex 0,75%, par dionica samo u plusu.

Gadan odbijanac.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!


Crobex 0,75%, par dionica samo u plusu.

Gadan odbijanac.


ne znam gdje ti gledaš ali ni ovdje nije nego samo zeleno. [thumbsup]

New Report

Close