Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jdpl samo sto nije u plusu 🙂

No pain no Game

ali ako neko pukne po bidu eto ga skoro u negativnoj bl

No pain no Game

Ipak LRH, ZVZD ne računam, to je bilo ujutro i samo sa jednim komadom [bye]

VEčeras emisija OTVORENO U 22.40 tema lopovluk na ZSE

pobjednik dana ULPL

No pain no Game

Jedva cekam kraj dana a kad malo bolje razmislim i ne znam kada sutra moze biti jos gore!

Svatko danas trguje na burzi ali rijetki ostaju psihicki zdravi!

Samo rezanje kamate u USA i oporavak AIG-a(najveći osiguravatelj na svijetu) može nam pomoći ovaj tjedan za kakav,takav oporavak
Kako se nema love, a praši se sve od ogromnih naloga na bidu (tko li je vjerovao u te priče o likvidnosti). Kome sad nije jasno da su veliki čekali loše vijesti izvana kako bi se nakrcali(pitanje je da li je ovo dno) ??

Bojim se da je sve oslo u ponor…
Jucer sam slusao kako jedan njemac (nisam siguran tko ali jedan od strucnjaka) govori nesto kao:
"ljudi, smirite se. istina je da je to americka kriza ali europa nije u takvim govnima i nem arazliku za ovoliku paniku".
nakon toga danas opet potop na europskim burzama…
U americi ce se jos dogoditi piz**rija i misljenja sam da ce propasti jos dosta banaka (mozda cak i koja velika) sto ce samo jos ubrzati ovo kolo koje je krenulo nadolje sa mt. everesta…
amerika je financijski "bolesna" pa cak i da se ovo sve smiri u relativno kratkom vremenu (do kraja tekuce godine) to ce sve biti samo krpanje rupe na zracnom balonu se pokusava obletiti svjet. prije ili kasnije (a vjerujem prije – prije) vise se nece imati materijala za krpanje i to ce sve puknuti i putnici u balonu strmopizditi…
i sa sobom povuci veliki dio svijeta… kad to sve konacno pukne, onda ce se moci "graditi" iz pocetka i valjda ce se sve to zapoceti na nekim zdravijim nogama…

evo dok ovo pisem grobex je u minusu 3.80%,
uz sve ovo otprije, izgleda da i svi OIFovi panicno rasprodaju (redovni promet od nekih 81 mil kuna) jer su ocito dobili velike koliceine naloga za prodaju sto rezultira jos vecim padom grobexa nego "sto bi trebalo" (sto god to znacilo) sto rezultira opet ogromnim minusima i novim povlacenjem udjela iz fondova sto rezultira raspordajom fondova sto rezultira…. zacarni krug u kojem nema pobjednika a grobex pada ispod 3000 i to po mome misljenju vec ovaj tjedan…

sad ce neki reci: "gle ovoga – u cashu je pa druka na dolje". nisam u cachu i ne drukam…
a iskreno – da sam prije par mjeseci slusao "drukere" bio bih sretniji covjek i na sve ovo gledao sa osmjehom na licu (malo kiselim ali ipak osmjehom)

Šta je meni ovo trebalo...

DAX -1.71% a CROBEX -3.80% NAJ VEĆI BANDITI SU NA ZSE

vidim da se analizira da 3 dana velikog pada znace obrat…
ali problem je sto ameri nisu zavrsili sa sojim glupim stecajevima…
i to je velika smetnja tehnickoj analizi.
i ok, evo jos neka malo pada.
ali hoce li se vratiti naglo?
cini se da su se okolnosti malo promjenile….

stvarno zanimljiva situacija ode sve u P.M., nije mi jasna jedna stvar vec odvno sam u debelom minusu sa marginom i jos nije usljedila nikakva reakcija iz banke [undecid]

Bravo medo , kada ljudi pročitaju tvoj tekst dobe se volju koknuti, a ne samo prodati dionice,

a to je šteta. Ostat će neprodane dionice a netko bi ih kupio.

sanja

New Report

Close