Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=01c29a7b-5722-4432-9726-7e9f26386979&ref=lastadd

HDZ će krizu proglasit VOJNOM TAJNOM

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Moze li netko komentirati danasnji ogroman institucijalni promet. Trenutno iznosi gotovo 148 milijuna kuna i raste!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Moze li netko komentirati danasnji ogroman institucijalni promet. Trenutno iznosi gotovo 148 milijuna kuna i raste!

Dobro pitanje!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Moze li netko komentirati danasnji ogroman institucijalni promet. Trenutno iznosi gotovo 148 milijuna kuna i raste!

Iznosi skoro 200 milijuna kuna.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

kod mene piše da je 39 mil kn….

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



Moze li netko komentirati danasnji ogroman institucijalni promet. Trenutno iznosi gotovo 148 milijuna kuna i raste!

Iznosi skoro 200 milijuna kuna.

[/quote]

vjerojatno država skuplja nešto sitnoga i ovdje za vraćanje dugova/i kamata svjetskim kamatarima [proud]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Institucionalni promet: 168.633.033,24

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Institucionalni promet: 168.633.033,24

moja gledalica onda očito ne radi … koliki je redovni promet ?

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



Institucionalni promet: 168.633.033,24

moja gledalica onda očito ne radi … koliki je redovni promet ?
[/quote]

Blizu 16 milijuna.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



Moze li netko komentirati danasnji ogroman institucijalni promet. Trenutno iznosi gotovo 148 milijuna kuna i raste!

Iznosi skoro 200 milijuna kuna.

[/quote]

Gdje vidiš 200 miliona? Ako je tako to je jako loše, jer svi novci idu u obveznice.

DIONICE SU TRENUTNO BEZVRIJEDNE........CASH IS THE KING !!!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



Institucionalni promet: 168.633.033,24

moja gledalica onda očito ne radi … koliki je redovni promet ?
[/quote]

Redovni promet 14.871.564,79
Instituc. promet 168.633.033,24
Ukupni promet 183.504.598,03

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

šta je ovo 168 milijuna???????????????? institucionalni???? [shocked] [thumbsup]

ma kakav cash-r-a, 100% in


http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=01c29a7b-5722-4432-9726-7e9f26386979&ref=lastadd

HDZ će krizu proglasit VOJNOM TAJNOM

E, da je barem cijeli svijet imao HDZ vladu.
Nitko ne bi ni saznao za recesiju

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE




Prošlo već preko 50 mil. u državne obveznice….
Ali država treba još…Ma nema veze prodat će fondovi dionice da namaknu pare…

E da nam je ta lova ubačena u dionice……….
[/quote]
….a sad mislim ..jadni hrvati [cry] A ljepo mi je prije dvadesetak godina jedan mladi austrijski političar rekao,ako se jugoslavija raspadne sve njene republike će žalostno propasti.Ne sve odjednom nego jedna za drugom.Nekako mi ta njegova misao neda mira……..prvo sam bio siguran da je u krivu,onda sam se nadao da je u krivu a sad se nadam da će biti brzo i da neće jako boljeti………….
[/quote]
U modernim vremenima države ne mogu propasti niti bankrotirati. Više se ne obustavljaju plaćanja kao nekad davno, već nacionalne valute gube na vrijednosti. U RH je tečaj kune strateška odrednica monetarne politike i od toga se ne odstupa već desetak godina, još od Škegrinog upravljanja državnim financijama.
Ili još jednostavnije: ako mislite da u nekoj državi ima problema s deviznim transakcijama, treba napraviti test: dovoljno je otići u prvu (ali privatnu) mjenjačnicu i probati kupiti 10.000 €! U bankama (internetom) možete svakodnevno kupiti deviza koliko hoćete. Da je suprotno, sve bi bilo ograničeno. Sve ostalo su priče koje slušamo još od raspada ex države.

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

ma mamicu im njihovu, što nisu nama barem nekih 50 mil ubacili…

ma kakav cash-r-a, 100% in

New Report

Close