Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…zna li tko zašto je tisk u blokadi na +7,66%…?

Zato što je u istoj transakciji poklapanja po bidu izvršena i ona koja je blokirala dionicu na 220, ali zbog takvog računanja, eto rezultata.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

E ovi bull runovi dionica sa 1o,20 tisuća kuna prometa su mi najbolji!!!!
I rastom crobexa od 0,02 %….!!!!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........



Ima to još puno potencijala za pd uvaženi kolega……….pa di je još 900-1000 crobexa….ohhohoh…….potencijal je to za pad još preveliki da bi se bilom kaj na ovoj žabokrečini koja je postala i leglo prevaranata i kriminala, bilo kaj kupovalo……
Uvaženo kolega budd, samo da vam pripomenem da ste vi vidjeli i potencijal rasta ATPL na 3600 kn ….i to prije koji mjesec…..

Nemojte zamjeriti kolegi BUDD.a
On je ponesen bull runi-ćem, a tko zna do kad će ga to držati.

[/quote]

ATPL je bio na 3870 ako se ne varam. I to je bilo sasvim opravdano tada.

Hell is Empty and all the Devils are Here

INA u blagom minusu, gotovo sve drugo u plusu, obično se sa INA-om naštimavao grobi, slutim nešto dobro [wink]

Surround all arround when it hits the ground

Mora da maheri imaju neki automatizirani software za postavljanje naloga. Vidim često da kad netko opali po skrivenom nalogu i ne poklopi ga do kraja, isti nalog se odmah povuče i postavi malo niže ili više, ovisno o trendu.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Da kolega budd…..samo vi ste onda kupovali unucima ATPL na toj cijeni( 3870 KN)!!!!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

@coyote za tisak

očito je bila jedna transakcija po bidu, a bid je bio od 320 prema 311. Cijela transakcija je prošla, zadnja cijena je 311, ali je blokirajuća transakcija bila 320.

@luki007

HT ti je na 400 bio nevjerovatno jeftin a sada ti je na 190 preskup, ako di ti se da objasni šta se to tako drastično promjenilo u poslovanju te tvrtke.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Ljudi držte gaće, mislim da krećemo, al će se lupat po asku poslje 12 [smiley]

Surround all arround when it hits the ground


Da kolega budd…..samo vi ste onda kupovali unucima ATPL na toj cijeni( 3870 KN)!!!!

Ja sam kupio po 3600 i prodao po 3700…

Hell is Empty and all the Devils are Here


Mora da maheri imaju neki automatizirani software za postavljanje naloga. Vidim često da kad netko opali po skrivenom nalogu i ne poklopi ga do kraja, isti nalog se odmah povuče i postavi malo niže ili više, ovisno o trendu.

E ovo je opasna stvar, ali funkcionira savršeno. U sekundi kad postavim nalog na određenim dionicama, onaj koji je bio iza mene, skoči za lipu ispred mene… Nevjerojatno

Hell is Empty and all the Devils are Here



@coyote
za tisak

očito je bila jedna transakcija po bidu, a bid je bio od 320 prema 311. Cijela transakcija je prošla, zadnja cijena je 311, ali je blokirajuća transakcija bila 320.

…trebala se u obzir uzeti zadnja transakcija…i kamoli sreće da je 320… [smiley]

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...



Ovdje upišite svoj komentar…Vaš link

Iskreno mislim da kreće drukanje preko novina jer se moraju fondovi koji idu u stečaj, iskrcati.
Uskoro ističe 3 mjeseca.

Vaš link
[/quote]
ne funkcionira to tako…

Ja sam jučer 20 puta mijenjao nalog na LKPC i na kraju nisam uspio kupiti niti jedne dionice, jako interesantno čim bi se moj nalog pojavio netko bi ga odmah preskočio.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Pogledajte business, krenuo snažan druk za gore

Surround all arround when it hits the ground

New Report

Close