Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ošlo onih 15.000 kom na INA-i na kupnji na 2900kn.
Tko zna šta slijedi dalje.

Pa nije valjda da si već sve rasprodao?

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Zahukatva se ,cure svakojake informacije .Bit će žestoko ovih dana

Molova ponuda za Inu mogla bi utjecati na njegov kreditni rejting, jer je u posljednje vrijeme dosta novca potrošeno na obranu od OMV-a

Ponuda mađarskog Mola za povećanje udjela u hrvatskoj Ini mogla bi utjecati na njegov kreditni rejting bude li u velikoj mjeri financirao tu transakciju zajmovima, prenosi danas budimpeštanski financijski dnevnik Budapest Business Journal ocjene londonskih analitičara. Investicijska banka Citigroup objavila je u komentaru da u sadašnjem trenutku "brinemo raspolaže li MOL financijskom fleksibilnošću za podastiranje dvije milijarde dolara vrijedne ponude za kontrolni udio u Ini, s obzirom na poteze oko ‘trezorskih’ dionica i pojačana ulaganja u proizvodnju nafte".

svi pricaju samo o ini… ljudi rasprodaju portfelje i kupuju ine…

ina je na skoro 3000 . znaci za 50 % zarade treba doci na 4500…

hdel na 1100, ipkk na 750 nose 50 % zarade…

ina na 4500 je dobrih 30 posto iznad ath.. hdel na 1100 i ipkk na 750 su na 50 % ath…

vidjet cemo za par mjeseci sto je bilo pametnije… ja bjezim od ine sto dalje…

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...

Ja mislim da se onakav ogroman nalog na kupnji Ine nije pojavio prije zato što vjerojatno im nitko ne bi prodao toliko tisuća komada po cijenama 2600-700-800kn, to su vjerojatno baš oni nedavno pokušali pa je cijena brzo skočila preko 3.000kn.
Onda su malo krenuli rasprodavati da unesu paniku i na 2.900 su stavili veliku mrežu za pecanje, što im je danas dobro upalilo.

Sumnjam da će ovakav intenzitet kupnje potrajati, a vidjeli smo nedavno što se desilo kad je potpora kupnje na kratko nestala. Pretpostavljam da će se još neko vrijeme cijena vrtiti na razinama 2.800-3.200kn, ovisno o svježim vijestima.

Malo blesavo pitanje: da li se smije staviti nalog na kupnju na određenu dionicu i onda sam sebi prodati tako da se poklopi taj nalog?

[lol]

nisam siguran, pošalji upit u hanfu..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

htio sam ti dati stotku za ovaj post al te iz nekog razloga ne mogu ocijeniti [shocked]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

ameri danas vrhunski, cca 3% gore , nafta ispod 135 usd .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Sutra bi i naša burza mogla pozeleniti


svi pricaju samo o ini… ljudi rasprodaju portfelje i kupuju ine…

ina je na skoro 3000 . znaci za 50 % zarade treba doci na 4500…

hdel na 1100, ipkk na 750 nose 50 % zarade…

ina na 4500 je dobrih 30 posto iznad ath.. hdel na 1100 i ipkk na 750 su na 50 % ath…

vidjet cemo za par mjeseci sto je bilo pametnije… ja bjezim od ine sto dalje…

Matematika stoji, ali tko će platiti strah, a da ne govorimo da je sve u timiningu.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


htio sam ti dati stotku za ovaj post al te iz nekog razloga ne mogu ocijeniti [shocked]

Evo onda ja dajem stotku. Poklopiti vlastiti nalog bi trebala biti manipulacija na TK i nije baš dozvoljeno.
BTW
Jednom mi se dogodilo na PBZ investoru da sam označio prodaju umjesto kupnje, a na toj sam dionici imao već nalog za kupnju s većom cijenom od onog što sam pokušavao postaviti. Aplikacija mi je javila poruku "bla … bla … manipulacija … bla … bla … HANFA … bla … ba".

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.



svi pricaju samo o ini… ljudi rasprodaju portfelje i kupuju ine…

ina je na skoro 3000 . znaci za 50 % zarade treba doci na 4500…

hdel na 1100, ipkk na 750 nose 50 % zarade…

ina na 4500 je dobrih 30 posto iznad ath.. hdel na 1100 i ipkk na 750 su na 50 % ath…

vidjet cemo za par mjeseci sto je bilo pametnije… ja bjezim od ine sto dalje…

Matematika stoji, ali tko će platiti strah, a da ne govorimo da je sve u timiningu.
[/quote]

Presidente napiše malo riječi, ali puno kaže! Tko nanjuši svu težinu ovih riječi i shvati gdje su naglasci, već je na konju.

Mada i Panker ima point. Samo je malo krivo procijenio trenutni razvoj događanja na Ini.

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

New Report

Close