Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Očigledna je prisutnost manipulacije TK u Hrvata, obzirom da ZSE niti najmanje ne reagira na super pozitivan trend jučer u Europi i SAD-u )povjesne veličine), ali zato reagira na najmanji negativni trend, kako porastom cijena tako i prometima.

Nije ni čudno kada podršku takvim manipulacijama bez bilo kakvog sankcioniranja daju Sanader, Mesić i Polanečc svojim neodmjerenim izjavama, u svemu podržani pasivnošću HANFA-e.

Očiti je dokaz da svi ti ljudi nisu dorasli datom treutku kao ni tržišnoj ekonomiji, oni još uvijek misle da su u prošlom sistemu, i da je ova država njihova osobna prčija.

…zaista ameri i Evropa nas slijede… i oni završiše na +0,i sitno…. [wink]
Bakar, svaka čast, …slično nešto i ja rekoh, al za naše misli malo ko ima uho da čuje…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



Meni nikako nije jasno tko prodaje na ovim razinama i kad je kupovao, prije 4-5 godina!?

Domovina mila puna je debila… na žalost!
[/quote]
….

nije važno tko sada prodaje., za neke se zna (Đukan ..npr)
puno važnije pitanje je zašto ""taj netko"" nije prodavao na crobexu 4500 ili 3200
AKO MU JE ONDAŠNJA CIJENA BILA PRENISKA pa je odlučio pričekati bolja vremena
—-kako to da je taj isti sada zadovoljan sa 3 puta manjom cijenom—
—-bez ozira na činjenicu da je taj isti kupovao prije 3–4—5–ili više godina—
jedino objašnjenje bi bilo to da je baš sada nekome potreban cash …viša sila…
ili ima saznanja da će potonuti još 50 %

ali oko čega mi ovdje vodimo rasprave
ako netko ima 2000 dionica …fućka mu se za 100 kom
a zašto se njemu fućka što je kraći za 1 mil kn.. mi ne trebamo razbijati glavu

dečki,a da malo zaboravite amere,evropu,afriku i ostale,haloooo…
kad dođu pravi igrači,ili se naši dogovore,opet će to kud treba
možemo mi i rasti kontra svih,a možemo i padati kontra svih
spremaju se neki novi fondovi,nekih jakih banaka…
treba prvo njih nakrcati,a neće valjda kretati u ofenzivu krajem studenog.Gdje će se to vidjeti?
rezultati se broje od 1.1.
ako onda ne krene,a,niš…čekamo 2010



Čitajući ove vaše izjave, spopadne me depra.Međutim, pročitajte Kostolanyjev Izazov burze.Lijepo se tamo spominje da mali nestrpljivi ulagači psuju sve oko sebe, osobno su uvređeni što gube novac, cijeli je svijet kriv, svuda vide zavjere…Po meni se ne događa ništa neprirodno.Burza je ljudska umotvorina, izmišljena iz Đavoljih pobuda (pohlepa, neumjerenost, kruh bez motike isl..).Ljudi, priznajte sami sebi da ste se pretrgovali, da ste bili pohlepni (i još uvijek jeste), a u biti ste kolebljivci koji jedva čekate da se iskrcate na samu pomisao iole značajnijeg rasta.Mislim da ste labilnii karakteri, amateri-špekulanti i vrlo nekvalitetni ulagači.Uložili ste i čekajte, čekajte, čekajte, strpljen – spašen sada vrijedi više nego išta.Pobijedite vraga u sebi koji vam neda mira.Ako i izgubite, ništa to je IPAK SAMO NOVAC i ništa više.Ako vam je teško zamislite se na trenutak da ste npr Ana Rukavina ili onaj koji čeka umjetno srce a ima samo 15 dana života, zamislite da ste na dijalizi 10 godina , a nema rezervnog bubrega, zamislite da ste majka Luke Ritza, zamislite da imate Down (ne DOW) dijete, zamislite da ste dječak iz Afganistana, dođavola, prestanite više kukat…odvratni ste.

Svaka ti čast prijatelju na ovakom komentaru!Bog te blagoslovio!
[/quote]
potpisujem


malo gledam pa i SBI20 nije puno rastao danas…oko 1.8x%..a i duze vrijeme malo pratim…uvijek smo tu negde ko i oni….kako oni tako i mi…nisu ni oni iskoristili onaj rast od EU 10%…

ispravite me ako grijesim…

Ne griješiš.
Pratimo više indexe u regiji,nego one u Europi ili Americi.
To je i logički.
Samo što nekima odgovara drukati čim poraste Amerika ili Europa,a da pri tome ne spomenu obližnju regiju.
A tamo je stanje na burzama kudikamo gore nego u Americi ili Europi.

F i g h t T h e P o w e r ! ! !



malo gledam pa i SBI20 nije puno rastao danas…oko 1.8x%..a i duze vrijeme malo pratim…uvijek smo tu negde ko i oni….kako oni tako i mi…nisu ni oni iskoristili onaj rast od EU 10%…

ispravite me ako grijesim…

Ne griješiš.
Pratimo više indexe u regiji,nego one u Europi ili Americi.
To je i logički.
Samo što nekima odgovara drukati čim poraste Amerika ili Europa,a da pri tome ne spomenu obližnju regiju.
A tamo je stanje na burzama kudikamo gore nego u Americi ili Europi.

[/quote]
Koje mi to regionalne indexe pratimo?

Surround all arround when it hits the ground


tjah… veca riba uvik jede manju… osim ako ta manja nije piranja… hehehehhe [wink]
no problem amigosi… od sutra krecemo sa prozivanjem glavnih krivaca za ovo s….. na teritoriju pod kontrolom ZSE-a… lipo ime, prezime, telefoni, e-mailovi, adrese itd velikana fondovske lige pa da ih svatko, svugdje i uvijek moze upitati — sta ste to zaboga uradili ljudi s mojim parama — zato zelim vam vrli manageri lak san [lol] [cool] [bye]

o ovome vam vec govorim vec pola godine
al eto sad kad je svima postalo jasno sta se valja iza brda postalo je prekasno
najmanje me brine za moje pare u dionicama, mislim da je ovo početak jednog teškog zla, kriminala neviđenog

Postanite Eu-robovi




malo gledam pa i SBI20 nije puno rastao danas…oko 1.8x%..a i duze vrijeme malo pratim…uvijek smo tu negde ko i oni….kako oni tako i mi…nisu ni oni iskoristili onaj rast od EU 10%…

ispravite me ako grijesim…

Ne griješiš.
Pratimo više indexe u regiji,nego one u Europi ili Americi.
To je i logički.
Samo što nekima odgovara drukati čim poraste Amerika ili Europa,a da pri tome ne spomenu obližnju regiju.
A tamo je stanje na burzama kudikamo gore nego u Americi ili Europi.

[/quote]
Koje mi to regionalne indexe pratimo?
[/quote]

ove tu…

http://www.youtube.com/v/CAZKiTx_Wwg&hl=en&fs=1"> name="allowFullScreen" value="true">http://www.youtube.com/v/CAZKiTx_Wwg&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Igrom slučaja imam frenda koji radi u jednoj od firmi koja je uvijek u top 10 po likvidnosti. Prije cca 8 godina kupovao je od svoje firme dionice po povlaštenim uvjetima po cijeni od 3,33 kn (slovima: tri zarez tridesettri kune) a sad po ovim cijenema mogao je recimo prosli tjedan prodavat 120-150 PUTA skuplje. Jest da je prije koji mjesec mogao jos bolje ali svejedno, složit ćete se, u masnoj je zaradi. Dokle god ima ljudi koji su kupovali po takvim cijenama nemojte se čuditi tko prodaje po ovim cijenama.

Nakon 3 dana kontinuiranog rasta Crobexa danas bismo mogli preći u crveno!!! [lol]


Igrom slučaja imam frenda koji radi u jednoj od firmi koja je uvijek u top 10 po likvidnosti. Prije cca 8 godina kupovao je od svoje firme dionice po povlaštenim uvjetima po cijeni od 3,33 kn (slovima: tri zarez tridesettri kune) a sad po ovim cijenema mogao je recimo prosli tjedan prodavat 120-150 PUTA skuplje. Jest da je prije koji mjesec mogao jos bolje ali svejedno, složit ćete se, u masnoj je zaradi. Dokle god ima ljudi koji su kupovali po takvim cijenama nemojte se čuditi tko prodaje po ovim cijenama.

Ma prestrašno je da su dionice rasle u zadnjih 8 godina po prosjeku od 15-20X, (PUTA, NE POSTO), godišnje.

SA FOND MANAGEROM NA KAVU, PA GA ONDA BACIM U DRAVU !!!


Nakon 3 dana kontinuiranog rasta Crobexa danas bismo mogli preći u crveno!!! [lol]

Bogami dobro zboriš

gledam jucer u dnevniku da ce psovanje i vrijedjanje preko SMS i e-mail poruka biti kaznjivo zatvorom do 90 dana ili novcanom kaznom do 50 000. Jel to vrijedi i za forume? Mislim nije specificirano ali ako i ovo spada u to onda smo svi u "banani". Pa vise neces moc nista ni reci ovim razno-raznim manipulatorima a da ne postoji opasnost da te za to tuze. Samo kako ce dokazat da sam bas ja taj koji je pisao i slao SMS, e-mail s mojeg racuna ili nicka? Dobri stari verbalni delikt, pa u bivsoj drzavi su ti barem morali smjestiti svjedoka koji je cuo dok si ti pjevao ustani bane…

VIVA LA REVOLUCION !!!

Kolege pozdrav.
Ja sve prodajem na otvaranju i odo ja.
Nema više smisla biti na našem jadnom tržištu.

pratiti ću sa vremena na vrijeme kaj se piše, ali me nema više.
Bok.

Sretno svima a ne samo njima.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close