Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

žestoko se praši

Zašto je bolja niska likvidnost, od visoke likvidnosti kada je tržište u padu?
Zato jer svi dioničari drže dionice i nema straha, i kada dođe interval rasta, visoka likvidnost podigne tržište, a kod nas je to obratno……..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Ma vid, vid.
Ajme ljepote.
A lijepo sam vam rekao da glasate za mene

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Dakle pali smo 2% na manje od 10 milja prometa. Zaključak?

THNK u blokadi sa 12 dionica.

Pametnome dosta.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


čini mi se da fondovi lupaju po bidu da bi očistili put do svojih naloga na bidu

meni nije baš jasna ta njihova taktika, … potrošit pare da srušiš i onda kupit .. ali od koga kupit, mislite li da je ekipa toliko blesava da će prodavat na 3200 ? … pa malo ćemo se stisnut i čekat bolja vremena, ovo trenutno ionako nema veze sa zdravom pameti i pitanje je trenutka kada ćemo natrag preko 4000 ..

Cookie Monster

ajmo ljudi, tek smo na -2 %, ajde udrite da dođemo barem na -4 %.
Možemo mi to, samo se trebamo malo potruditi
[proud]
A prometi se lijepo povećavaju…

Kakav vodopad

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

IGH teška navlakuša.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ebeš naciju koja prodaje dionice u bescjenje,a ulaznice za euro plača po suho zlato.Sami ‘stručnjaci’ [angry]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

posjetite mjesto di SIGURNO NEĆETE BITI CENZURIRANI , iznosite svoja razmišljanja na komentarima , ponudite teme razgovora, razvežite jezike

BLOG http://www.dminvest.bloger.hr

Puno je retardiranih ljudi na jednom mjestu.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



čini mi se da fondovi lupaju po bidu da bi očistili put do svojih naloga na bidu

meni nije baš jasna ta njihova taktika, … potrošit pare da srušiš i onda kupit .. ali od koga kupit, mislite li da je ekipa toliko blesava da će prodavat na 3200 ? … pa malo ćemo se stisnut i čekat bolja vremena, ovo trenutno ionako nema veze sa zdravom pameti i pitanje je trenutka kada ćemo natrag preko 4000 ..
[/quote]

Činjenica je da nema puno naloga na kupnji ispred njihovih. Konkretno, za srušiti Adrin na 370 je trebalo 250.000 kuna i sada su njihovi nalozi na bidu. Malo posiješ paniku i onda jeftinije kupuješ. E sad je pitanje procjene koliko će moći kupiti po 370. sasvim je dovoljno da kupe isti broj dionica koje su prodali i već su u plusu. E sad, koliko će biti uspješni? To sad ovisi i o nama koliko imamo keša i jesmo li spremni kupovati. Ja sam postavio svoje naloge na kupnji malo iznad njihovih. Jedino mi je žao što ne postoji na burzi opcija da sam na bidu na 10 različitih dionica iako imam keša za kupiti 3. Pa mi nalozi vrijede dok ne potrošim keš.

New Report

Close