Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa koji je ovo … čovjek ode na kavu a vi skočite 100 bodova … skoro sve naloge koje sam otkupio do 13 h mi popapaše, jao, jao

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!



Krenuo je tim za odbranu crobex-a

Krenuo je tim za pripremu iskrcavanja… Nema to veze sa Crobex-om, njih ionako zanima samo Delta iliti razlika…. Kakva država takva i burza….

[/quote]

Hehe, možemo ga zvati kako god hoćete

Hell is Empty and all the Devils are Here

Čini mi se da će opet biti utrke na kraju, a cijeli dan tlačili raju na grobiju 2025 !
Što li će novinari izvijestiti o današnjem danu ?

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


Krenuo je tim za odbranu crobex-a

odred za čistoću,cijela burza je zapuštena,drhti kao breza na povjetarcu

hahaha koji je ovo cirkus i koji su to dirigenti ….
Prvaci smo svijeta u sinhronom plivanju dionica u minus i u plus !

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

Njima čak nije zarada u cilju, već se igraju kako ih volja. Što je i normalno, nisu njihovi novci

Hell is Empty and all the Devils are Here

sad je prilika da minus ponovimo i to unutar jednog dana….

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


Njima čak nije zarada u cilju, već se igraju kako ih volja. Što je i normalno, nisu njihovi novci

ima sve vise i njihovih…

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ludi dan, kupio, prodao. Inace jedna velika kritika Fima-i zbog sporosti unosenja nalog za kupnju, dok su vrlo brzi kad nalog treba povuci.. kao da je sve namjesteno za nekoga.. [sealed]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

ovo sve lošije izgleda .. ali crobex je tek na 3 godišnjem minimumu .. dok je npr nikkei na 18 godišnjem minimumu ..

dakle ima još prostora za paad .. [bye] [bye]


hahaha koji je ovo cirkus i koji su to dirigenti ….
Prvaci smo svijeta u sinhronom plivanju dionica u minus i u plus !

a nemojte tako to su nasi vrli fond menageri malo popustili na kupnji pa u zadnjih tjedan padamo samo 20% , oko 4 puta vise od amera, penziono nece skoro a opet ce kupovati da dignu trziste kad ce trebat nova jahta

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Dow pozelenio
a mi

Kada će ova skupina od 5-6 bogataša koji upravljaju mirovinskim fondovima odlučiti da im je pohlepa zadovoljena???
Koje oni automobile voze??
Koji je to easy money!!!!

A mi "siromasi", nama preostaje da samo pogađamo što su oni odlučili, ja sam uglavnom griješio. Uništila su me očekivanja u vezi s novcem od Ine. Bolje bi prošao u Casinu.

Uffff

Guru se oglasio 🙂

Direktor konzultantske tvrtke To One Josip Galinec je u razgovoru za Business.hr izjavio kako je situacija na svjetskim tržištima kapitala vrlo ozbiljna, ali i da nas od oporavka ne dijeli puno vremena.
Naime, Galinec ističe da situacija na svjetskim burzama nalaže samo dva moguća rješenja pa će se tržišta kapitala ili u relativno kratkom roku naći na putu oporavka ili će financijska tržišta kakva poznajemo prestati postojati, a o toj mogućnosti nitko ne razmišlja.

Meni je fascinantna Podravka, ona je toliko dobra da uopće ne oscilira, sve ide gore, dole +-20%, nemaju veze rezultati firmi,a ona redovno u bar malom plusu, čudo jedno, ali na njoj mali ne stišću.
Eh da, tu je još i dionica Belišća skoro zaboravih. Što se tiče prve vjerojatno znamo o čemu je riječ, a što se tiče druge, u njoj nema puno malih dioničara, pa nema ni "panike". Jednom riječju: katastrofa.

Surround all arround when it hits the ground


Guru se oglasio 🙂

Direktor konzultantske tvrtke To One Josip Galinec je u razgovoru za Business.hr izjavio kako je situacija na svjetskim tržištima kapitala vrlo ozbiljna, ali i da nas od oporavka ne dijeli puno vremena.
Naime, Galinec ističe da situacija na svjetskim burzama nalaže samo dva moguća rješenja pa će se tržišta kapitala ili u relativno kratkom roku naći na putu oporavka ili će financijska tržišta kakva poznajemo prestati postojati, a o toj mogućnosti nitko ne razmišlja.

druga mogucnost je izglednija.
nazalost.

New Report

Close