Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gotovo na HDEL.

Nema više ni na HDEL.


HDEL se ne skida tako brzo kao prijašnjih dana.

Naravno da se ne skida kada pametni znaju cekati da veliki odrade svoje, zasto placati 470 kada ce uskoro biti i po 350

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


Gotovo na HDEL.

kupila po 475 !
al’ baš nisam sigurna što me čeka sa ovom dionicom !

Nivo donje cijene pomiće se prema gore uz sve veći promet. Ako samoborka prodaje i njima je u interesu to prodati što skuplje. Interes je ogroman pa je pitanje može li to niže. Mislim da ne može. Uostalom kad se oni iskrcaju tko će prodavati?

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Bebeto: ” HDEL se ne skida tako brzo kao prijašnjih dana. ” Naravno da se ne skida kada pametni znaju cekati da veliki odrade svoje, zasto placati 470 kada ce uskoro biti i po 350

Današnji je nalog bio na 475. Moram priznati da ni meni to nije jasno, ali bilo je i nelogičnijih stvari na HDEL-u.


Nivo donje cijene pomiće se prema gore uz sve veći promet. Ako samoborka prodaje i njima je u interesu to prodati što skuplje. Interes je ogroman pa je pitanje može li to niže. Mislim da ne može. Uostalom kad se oni iskrcaju tko će prodavati?

Pa upravo oni koji sada kupuju.

A što je ovo s Monticom. Pa prava kupnja je tek na 45k


Uostalom kad se oni iskrcaju tko će prodavati?

Pa upravo oni koji sada kupuju.

Teško, kupio sam i ja pa ne mislim to prodavati.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Montica, to je bicikla ili?
Nije bas 45, nemoj dezinformirati….. 57000

Badel se još skuplja, mogao bi uskoro prema gore…

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.


Montica, to je bicikla ili? Nije bas 45, nemoj dezinformirati….. 57000

Rekao sam prava kupnja. Iznad 45.210 kn ima samo 5 dionica.

New Report

Close