Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

logika je jednostavna prosli put se OIF-i nisu istresli do kraja za vracanje OMF-u,pa praznik i danas je to zadnji dan.Ja bi sad kupovao da imam love jer ko zna kad ce OMF-i opet povlacit lovu a to ce biti kad vani zacrveni posteno a dotle se da uloviti na val-u.Steta nemam trenutno love

molim da niko ne kupuje jer je ovo samo moje razmisljanje

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


U cijeloj priči je smiješno to da je DOW od alltimehigh-a pao samo 35%, a mi 70%. A kriza tamo

upravo to .. a naše banke nemaju te rizične kredite .. gospodarstvo i inače nije u nekom stanju ..
mi smo u krizi već 18 godina ..

ali nadam se da će ovi zekići odskakutati .. i ne vratiti se ..

inače EU je u zelenom +2 % + 3% ..

ali "balkan" je u minusu ..

Cijeli ZSE treba u blokadu bar do Nove godine!!!

tango, nemoj tako, pristižu prisilne prodaje radi podmirenja margin cala za Margin i Lombardne kredite. Kad ti banka sjedne za vrat tražeči svoje nemožeš puno razmišljati. Osim toga stigoše na naplatu gore spomenuti krediti i tko nema gotovine nije u situaciji da puno bira.



@TIGRUS

Zbog tvojeg UP uP je jako puno ljudi več po 20% u minusu.
Ali tko im je kriv.

I ako novci od INE dođu na mraket, barem dio, mislim da će biti bačen novac, kao i u AMerici.

Šta misliš zašto Novoselac ne opali po asku sa 100 mil kuna?
Šta misliš zašto Samodol ne reagira?
Sve je to plan.

pa sta ti mislis da je njima u cilju ovakva situacija?

Vrijeme je da Šuki osnuje Plunge Protectino team

Hell is Empty and all the Devils are Here

Ljudi smirite se, ako imate casha udjite, a ako ne ne palite komp dok ne dodju pare od ine. Simply as that.

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

ja sam poslo svoju kočaricu u ribolov nek još malo ruje po dnu mora.
ulov i nije baš neki veliki ,ali veseli.

banda koristi priliku dok je javnost zauzeta smjenom ministra i šefa policije te eskalacijom bezakonja .,zgodna prilika da se zgrne….emisija "otvoreno" bavi se trenutno drugim stvarima , a ne sa ZSE

pozdrav

sad sam dosao vidjeti stanje i ostao zgrozen

mislio sam da nakon utorka nemozemo dolje, ali vidim koliko sam se prevario
do sada nisam bio zabrinut, ali nakon ovoga….

pozdrav svima i drzite se

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti




@TIGRUS

Zbog tvojeg UP uP je jako puno ljudi več po 20% u minusu.
Ali tko im je kriv.

I ako novci od INE dođu na mraket, barem dio, mislim da će biti bačen novac, kao i u AMerici.

Šta misliš zašto Novoselac ne opali po asku sa 100 mil kuna?
Šta misliš zašto Samodol ne reagira?
Sve je to plan.

pa sta ti mislis da je njima u cilju ovakva situacija?
[/quote]

Mislim da im je jako povoljna kupnja na ispod 2000 bodova, jer su susjedne zamlje u debelo većim minusima nego mi danas. Pa će se izvući na to.
Mislim dionice su fondovima još preskupe.

@ Torrente

Zašto da danas ulazim s kešom , kad ću kupovat kad crobex bude na 2000 !!!
[lol]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

@nebrishi
ok, moguce.
ali nece jos dugo moci ovako rusiti index po 7-8% dnevno.
i tome ce doci kraj.
a onda uzlet.
tak i tak ovo nema veze sa "stvarnoscu" , ovo je cirkus.

ali ima nekih izdanja i koje su u plusu 🙂 ..
spaktakl : ljudi moji ..

Ovo je po svemu sudeci koordinirano i planirano rusenje. Jucer je bio neradni dan pa neki nisu imali prilike rusiti sinkronizirano sa svjetskim trzistima. To im je naime uvijek opravdanje. Svugdje pada pa mora naravno i kod nas. Danas nemaju to opravdanje jer trenutno svi indeksi u svijetu rastu ukljucujuci cak i belex. Americki futuresi su takodjer u plusu. I tako su danas nasi domaci manipulatori odlucili rusiti bez opravdanja. Na kraju krajeva, zasto bi im opravdanje uopce trebalo? Tko im sto moze dok medjusobno prakticki razmjenjuju dionice po 9.99% nizim cijenama od predhodnih? Hanfa? Pa hanfa samo zna trositi novac na priglupe "imate pravo znati" reklame. Imamo li pravo znati koji fondovi manipuliraju trzistem planskom razmjenom dionica po dogovorenim nizim cijenama i time stvaraju paniku? Nije li to ipak u suprotnosti sa nekim zakonskim odredbama jer takve makinacije onemogucavaju ravnopravno sudjelovanje na TK.

New Report

Close