Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mislim da ce bit stampedo oko 3 sata


mislim da ce bit stampedo oko 3 sata

može obrazloženje zašto ,i u kojem smjeru ?

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

-neki mizerni prometi danas?


Ode Dax ponovno preko 7000 bodova.
Očigledno ovaj pad nafte na cc.127$ ima dodatnu važnost kod kupaca…
Kaj se Ledo danas ne trži?

Ne premalo nude tako da se prodaja nadurila i otišla na sladoled



mislim da ce bit stampedo oko 3 sata

može obrazloženje zašto ,i u kojem smjeru ?
[/quote]
evropa ce do kraja dana dobro potegnut sve preko 1% a ameri otvaraju u zelenom mislim da ce crobex oko 1.6% potegnut



komentari barona i sl. su uvijek dobrodošli na forum ,naravno samo ako su dobronamjerno pisani , te tako stvaraju protutežu ostalima kojih je puno više tj. onih optimističnijih.
tim se može dobiti jedan realniji pogled na stanje stvari , tj. na tržište i na pojedine firme.


ma upravo se i radi o tome da njegovi nisu dobronamjerni jer druka na dole kad je u cashu a na gore je u dionicama
nikad nije stavio link sa pozitivnim vijestima kad je u cashu a to da ima dosta istine u njegovim postovima toga smo valjda svi svijesni
[/quote]

ako vidiš da ti neki njegov link ili komentar može bit koristan , prihvatiš ga, a ako ne , ignoritis .
a to da li su mu komentari dobronamjerni ili ne ; on ima svoju taktiku sa pesimističnim postovima , koliko mu je uspješna , to najbolje on zna .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Ode Dax ponovno preko 7000 bodova.
Očigledno ovaj pad nafte na cc.127$ ima dodatnu važnost kod kupaca…
Kaj se Ledo danas ne trži?

to je dobra vijest , da se malo zazeleni tržište.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


može obrazloženje zašto ,i u kojem smjeru ?

evropa ce do kraja dana dobro potegnut sve preko 1% a ameri otvaraju u zelenom mislim da ce crobex oko 1.6% potegnut
[/quote]

A može biti , nikad se ne zna. Fondovi se danas ne miješaju. Mali udaraju.
Evo majstora na INGRi, ujutro opalio 3 kom po asku da cijena krene gore, i kad se kupnja
natrpala, onda se istovario sa 15 kom. To je posao.
Crobex bio na 0,85%, trenutno je 0,65%

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

u 12:32 ukupni promet cca 18 mil kn. ispod prosjeka

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Investors Press Lenders on Bad Loans
May 28, 2008;

Already burned by bad mortgages on their books, lenders now are feeling rising heat from loans they sold to investors.

Unhappy buyers of subprime mortgages, home-equity loans and other real-estate loans are trying to force banks and mortgage companies to repurchase a growing pile of troubled loans. The pressure is the result of provisions in many loan sales that require lenders to take back loans that default unusually fast or contained mistakes or fraud.

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE



može obrazloženje zašto ,i u kojem smjeru ?

evropa ce do kraja dana dobro potegnut sve preko 1% a ameri otvaraju u zelenom mislim da ce crobex oko 1.6% potegnut
[/quote]

A može biti , nikad se ne zna. Fondovi se danas ne miješaju. Mali udaraju.
Evo majstora na INGRi, ujutro opalio 3 kom po asku da cijena krene gore, i kad se kupnja
natrpala, onda se istovario sa 15 kom. To je posao.
Crobex bio na 0,85%, trenutno je 0,65%
[/quote]
a sta rece za ingru i osta ziv pa istovarijo bi se u komadu a ne sjecko a neko je i kupijo u KOMADU 15 komada

….ups, evo ga opet na 0,72%

New Report

Close