Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo samo da vam prenesem iskrene pozdtrave od kolege gurua Iveka123, sjećate ga se. To vam je onaj dečko kaj je imal garfilda kaj se držal za vertikalni zid, padal je ko kruška sa stabla.

Anyway, veli mi Ivek da vas sve skupa puno pozdravlja i pita di je Crobex, te jeste li sigurni da znate gdje ce biti do N.G.

Pozdrav Ivek123 [thumbsup]

Za sve one koji se ne sjećaju,taj je gospodin bio fer i korektan i upozoravao dok je crobex bio na 4500 da dno se ne vidi,ali ekipa koja je vikala samo up,up crobex ide na 6000 je bila jača….
I sad nakon skoro godinu dana sve se obistinilo,tu smo gdje jesmo,a oni koji su poslušali Iveka1234 imaju 40% keša više na računu.A sada budimo fer i priznajmo sami sebi tko nam je nanio više zla oni koji su vikali up,up ili ljudi koji su nas upozoravali da dno se ne nazire…..

Pozdravi ti nama Iveka1234 i recu mu da ima ljudi koji ga se sjećaju i poštuju…..




ok, ok, nije upalilo danas sa ovim bailoutom, pa nismo rasli.
budemo drugi put.
ima dana…

ali nije moguce da ste tako osjetljivi na jos jedan los dan na ZSEu…
na to smo se vec trebali naviknuti…

Kad ti priznaješ da nije upalilo, onda stvarno nije upalilo.
[/quote]

pa slusaj, nema smisla tvrditi da je danas upalilo kad je evidentno da nije.
za ocekivati je bilo da cemo ici gore kao i EU, ali naravno mi bas danas imamo INU.
ovo za LEDO i jos neke dionice kaj sam govorio, mislim da je tocno, jer nebumo vise jako padali…
sad cekamo lansiranje.
danas nismo lansirani.
biti cemo…

[/quote]

Lansiranje ćeš vidjeti za negdje 3-5 godina kad nam se market oporavi.
Jesi li vidio kako su lansirani Amerikanci?
"Cela vasiona je njihova."

sta iveka234 nije zvao Samodol u ured radi manipulacija trzistem?

navodno je pisao po forumu da ce biti rasulo, i velikim iskrcajima stvarao paniku, a istovemeno sjedio na bidu i skupljao jeftine dionice…

koliko se sjecam, samo je jednoga dana misteriozno nestao bez pozdrava.
cudno, cudno…




ok, ok, nije upalilo danas sa ovim bailoutom, pa nismo rasli.
budemo drugi put.
ima dana…

ali nije moguce da ste tako osjetljivi na jos jedan los dan na ZSEu…
na to smo se vec trebali naviknuti…

Kad ti priznaješ da nije upalilo, onda stvarno nije upalilo.
[/quote]

pa slusaj, nema smisla tvrditi da je danas upalilo kad je evidentno da nije.
za ocekivati je bilo da cemo ici gore kao i EU, ali naravno mi bas danas imamo INU.
ovo za LEDO i jos neke dionice kaj sam govorio, mislim da je tocno, jer nebumo vise jako padali…
sad cekamo lansiranje.
danas nismo lansirani.
biti cemo…

[/quote]

Samo ti čekaj lansiranje.
Bojim se da te čeka torpediranje
[bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Ovdje upišite svoj komentar… [lol]

na 4300 sve prodajem...


sta iveka234 nije zvao Samodol u ured radi manipulacija trzistem?

navodno je pisao po forumu da ce biti rasulo, i velikim iskrcajima stvarao paniku, a istovemeno sjedio na bidu i skupljao jeftine dionice…

koliko se sjecam, samo je jednoga dana misteriozno nestao bez pozdrava.
cudno, cudno…

Ali ostala je legenda [thumbsup]


Sad sam došao doma, pa šta je ovo ljudi moji.

– a što si samo radio da mi je znati.
– prosiječni dnevni broj poruka loosera 65,5.
– sve je to loše, morao bi dogurati barem do 300-500.

– e Barone, Barone, pa zvao se ti kakanko ili looser,
– ali ništa pametno od tebe.
Pozdrav !


sta iveka234 nije zvao Samodol u ured radi manipulacija trzistem?

navodno je pisao po forumu da ce biti rasulo, i velikim iskrcajima stvarao paniku, a istovemeno sjedio na bidu i skupljao jeftine dionice…

koliko se sjecam, samo je jednoga dana misteriozno nestao bez pozdrava.
cudno, cudno…


pojeo ga mrak

[color=blue][/color]Sta ne moze sa pare, moze sa puno pare!


Evo samo da vam prenesem iskrene pozdtrave od kolege gurua Iveka123, sjećate ga se.

– jel to onaj što je izgubio velike novce na burzi i sada kopa kanale.
– a sjećam ga se, ne znam sada je li to bilo Viro ili Atpl, ali bilo je ide to up. up.

Pozdrav !



Evo samo da vam prenesem iskrene pozdtrave od kolege gurua Iveka123, sjećate ga se.

– jel to onaj što je izgubio velike novce na burzi i sada kopa kanale.
– a sjećam ga se, ne znam sada je li to bilo Viro ili Atpl, ali bilo je ide to up. up.

Pozdrav !

[/quote]
POZDRAV!


Evo samo da vam prenesem iskrene pozdtrave od kolege gurua Iveka123, sjećate ga se. To vam je onaj dečko kaj je imal garfilda kaj se držal za vertikalni zid, padal je ko kruška sa stabla.

Anyway, veli mi Ivek da vas sve skupa puno pozdravlja i pita di je Crobex, te jeste li sigurni da znate gdje ce biti do N.G.

Pozdrav Ivek123 [thumbsup]

[lol] [lol]
Hahahaaa, već se dugo nisam ovako dobro nasmijao!!
Ivek pita da li znamo…
Hahahaaaa…..
[lol]

A da se ne bih samo ja smijao, evo vam par njegovih postova.
Vic do vica…

Molim, pažljivo čitajte. Riječ po riječ.
Čovjek je ili totalna neznalica ili druker kakvog na ovom forumu još dugo neće biti.
Prosudite sami.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb



Evo samo da vam prenesem iskrene pozdtrave od kolege gurua Iveka123, sjećate ga se.

– jel to onaj što je izgubio velike novce na burzi i sada kopa kanale.
– a sjećam ga se, ne znam sada je li to bilo Viro ili Atpl, ali bilo je ide to up. up.

Pozdrav !

[/quote]

Kolegice, hajde napokon da se jednom i s vama slažem.
Pozdrav.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


sta iveka234 nije zvao Samodol u ured radi manipulacija trzistem?

navodno je pisao po forumu da ce biti rasulo, i velikim iskrcajima stvarao paniku, a istovemeno sjedio na bidu i skupljao jeftine dionice…

koliko se sjecam, samo je jednoga dana misteriozno nestao bez pozdrava.
cudno, cudno…


Tigrus,izgleda da se osjećaš prozvanim jer ti pripadaš onoj skupini up,up…..
Da te podjsetim,Ivek1234 nije samo tako nestao nego se oprostio na pristojan način,napisao posljednji post u kojem je obraložio zašto ne želi više trošit svoje dragocjeno vreme na Pd forumu.
Napisao i održao riječ da mu je to zadnji post na PD forumu.Pa nije Ivek1234 Croman pa da se 100 puta oprašta i vraća natrag,što samo govori da je čovijek od karaktera i riječi a ne neki druker koji ne argumentirano viče jedan dan up,up a drugi dan down,down…..

P.S Tigrus,a ovo s Samodolom stvarno bi ušlo u legendu ako je istina,jer bi Ivek1234 bio jedini valjda forumaš koji je svojim desruktivnim pisanjem srušio kompletni crobex,a kako ti to prikazuješ izgleda da je Ivek kriv i za pad evropskih i američkih burzi…..
Ako je to istina onda mi je zaista čast bilo čitati njegove postove,jer nismo valjda ni svjesni s kojom veličinom od investitora smo se imali prilike družiti,a otjerali ga ljudi svojom agresivnošću o prepotetnošću.

U svakom slučaju, bolje da takvi ne pišu ovdje i truju ovaj prostor. Kad misle da su tako jako pametni, a očito to nije to, bolje da ostanu pametni samo sebi. Kad već nemamo ‘ignore’.

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


evo prvi nalog na INA-R-A 1.511 kn…ako još i to prođe, a ovi naši vrli regulatori ne odreagiraju, onda smo stvarno dno dna…glavno da se hanfine reklame vrte cijele dane na htv-u

ako ste izgubili danas ne panicarite,sutra je novi daaan
[lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close