Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ne sviđa mi se ova panika

Koja panika?

[/quote]

Kakva panika?

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

EU se oporavlja

Mi opet najviše padamo….Eu se polako vraća pola zeleno pola crveno.
Zašto kod nas se uvijek forsira?

ništa se ne forsira, fondovi su obrali vrhnje i sada su pustili tržište, čekali u dividendu i to je to, plasirali puno tobože dobrih vijesti i sada sve pada, naravno, sada treba napraviti emisiju na OTVORENOM i nazvati Samodola da to sve spriječi i opet ćemo rasti [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Mi opet najviše padamo….Eu se polako vraća pola zeleno pola crveno.
Zašto kod nas se uvijek forsira?

Pa mi smo i daleko više rasli od njih u proteklih par tjedana. Koliko puta je EU bila crvena a mi zeleni. S druge strane oni ipak imaju kakvu takvu ekonomiju a što imamo mi osim gomile kredita???


ništa se ne forsira, fondovi su obrali vrhnje i sada su pustili tržište, čekali u dividendu i to je to, plasirali puno tobože dobrih vijesti i sada sve pada, naravno, sada treba napraviti emisiju na OTVORENOM i nazvati Samodola da to sve spriječi i opet ćemo rasti [thumbsup]

Između tebe, mene i fonda Ante će izabrati fondove. Koliko ja vidim oni se i dalje iskrcavaju. Sada je osnovno pitanje koliko će zakucati tržište prema dolje prije nego odluće ući. Nekako mi se čini da će nas pustiti da se utapamo preko ljeta i onda se lagano nakrcati na znatno nižim razinama. Barem bi ja tako učinio na njihovom mjestu.


EU se oporavlja

Istina, odmah se ukrcavam do grla po asku !

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

ovo je deja vu , volatilnost koju svi najavljuju…idemo do razine 3930-3950 pa stagnacija, pa opet malo gore, svjetski indexi padali su zadnjih dana cca 200+ bodova, mi smo sada na tome tragu… vidjet ćemo…volumen nije loš , obzirom na pad indexa , vrlo dobar.

"Svi žive od toga da nešto prodaju" - Robert L. Stevenson

Oil Breaks $130 Barrier on Future Supply Fears
Vaš link

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Najgore će proći oni koji idu na produženi vikend



Kaj mislite da li možemo danas nazad preko 4000 ?

moje misljenje je nema sanse…mozemo samo nize…bar danas
[/quote]

Ja mislim da ćemo do kraja dana prema gore.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Amerika otvara u plusu.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

New Report

Close