Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na SNHO masovna prebacivanja na 245 kn.[lol]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

probudila nam se burza


Ovi nalozi na igh i ingri rastu kao gljive poslije kiše. Svaki težak preko milju kuna.

Na Ingri ih je sad već 36. SA koliko je počeo IGH?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

mile1984:

Ovi nalozi na igh i ingri rastu kao gljive poslije kiše. Svaki težak preko milju kuna.

Na Ingri ih je sad već 36. SA koliko je počeo IGH?

122 a sad je 160. Sve mi se čini da je to plašljivac.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Tko se to igra na kupnjama IGH i INGR , IGH sada već 163 komada, a INGR 37 komada, po više naloga.
Dokle?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

mile1984:

Ovi nalozi na igh i ingri rastu kao gljive poslije kiše. Svaki težak preko milju kuna.

Na Ingri ih je sad već 36. SA koliko je počeo IGH?

100

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


mile1984: ” Ovi nalozi na igh i ingri rastu kao gljive poslije kiše. Svaki težak preko milju kuna. ” Na Ingri ih je sad već 36. SA koliko je počeo IGH?

sa 27 kom


Koje je sirila, a tko drugi, nego ivana!!!!!
[bye]

– i što je tu bilo lošega.
– prati temu na Best bay.
– zar nisam sve točno i predvidjela.
– zar nije crobex ,(ina i ht) išli na najniže razine kada su oni to prodavali.
– sada su se namirili, život ide dalje, oni branitelji koji su prodali, prodali su po najnižim cijenam,
– ovi koji su ostali, reći će im se niste trebali prodavati, da niste prodali imali bi te sada puno više.
– ali napokon i ta priča je završila.

– ja sam tu igru debelo iskoristila, samo ne znam kako će Vam to pomoći.
Pozdrav onima u kešu[bye][bye][bye]
p.s. imam i ja nešto malo keša, što kupiti ???????? Inu , Ht ili nešto treće ???????

plavi:

mile1984:

Ovi nalozi na igh i ingri rastu kao gljive poslije kiše. Svaki težak preko milju kuna.

Na Ingri ih je sad već 36. SA koliko je počeo IGH?

100

Ovome kao da nema kraja, za one koji nemaju uvid na IGH trenutno 167 komada, a na INGR 53 komada.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

hrco01:

Koje je sirila, a tko drugi, nego ivana!!!!!
[bye]

– i što je tu bilo lošega.
– prati temu na Best bay.
– zar nisam sve točno i predvidjela.
– zar nije crobex ,(ina i ht) išli na najniže razine kada su oni to prodavali.
– sada su se namirili, život ide dalje, oni branitelji koji su prodali, prodali su po najnižim cijenam,
– ovi koji su ostali, reći će im se niste trebali prodavati, da niste prodali imali bi te sada puno više.
– ali napokon i ta priča je završila.

– ja sam tu igru debelo iskoristila, samo ne znam kako će Vam to pomoći.
Pozdrav onima u kešu[bye][bye][bye]
p.s. imam i ja nešto malo keša, što kupiti ???????? Inu , Ht ili nešto treće ???????

Na kazem da je bilo lose. Dobro si prema mom misljednju sve to obrazlozila i cak na vrijeme reagirala, ali mislim da nisi trend pogodila. Zapravo, osim za INU I HT, ti si blago receno predvidjala i debeli minus cijelog domaceg trzista za duze razdoblje. Trenutno to nije tako, sto ne znaci da nece biti…uskoro![cool]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


hrco01: ” Koje je sirila, a tko drugi, nego ivana!!!!! [bye] ” – i što je tu bilo lošega. – prati temu na Best bay. – zar nisam sve točno i predvidjela. – zar nije crobex ,(ina i ht) išli na najniže razine kada su oni to prodavali. – sada su se namirili, život ide dalje, oni branitelji koji su prodali, prodali su po najnižim cijenam, – ovi koji su ostali, reći će im se niste trebali prodavati, da niste prodali imali bi te sada puno više. – ali napokon i ta priča je završila. – ja sam tu igru debelo iskoristila, samo ne znam kako će Vam to pomoći. Pozdrav onima u kešu[bye][bye][bye] p.s. imam i ja nešto malo keša, što kupiti ???????? Inu , Ht ili nešto treće ???????

nije da pametujem samo vidim da često pišeš bay … ispravka 🙂 pozdrav, inače pišeš dobro, sviđaš mi se, pusa

Cookie Monster


hrco01: ” Koje je sirila, a tko drugi, nego ivana!!!!! [bye] ” – i što je tu bilo lošega. – prati temu na Best bay. – zar nisam sve točno i predvidjela. – zar nije crobex ,(ina i ht) išli na najniže razine kada su oni to prodavali. – sada su se namirili, život ide dalje, oni branitelji koji su prodali, prodali su po najnižim cijenam, – ovi koji su ostali, reći će im se niste trebali prodavati, da niste prodali imali bi te sada puno više. – ali napokon i ta priča je završila. – ja sam tu igru debelo iskoristila, samo ne znam kako će Vam to pomoći. Pozdrav onima u kešu[bye][bye][bye] p.s. imam i ja nešto malo keša, što kupiti ???????? Inu , Ht ili nešto treće ???????

Po kojoj cijeni udjela su prodali branitelji koji su prodali svoje udjele , molim iznos.

New Report

Close