Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo više nema nikakvog smisla… Sve je krenulo u zeleno osim HT-a…. Jedino što malo daje utjehu je da nema bog zna kakvog trgovanja na tim razinama…. Mislim da bi se ipak Hanfa trebala pozabaviti ovim fondovskim igricama sa ovom dionicom…

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

Klasičan Bull Rally, hoće li se izroditi u Bull Trap ostaje da se vidi.Moje je mišljenje da neće, ali neće ni nama puno pomoći. Moja prognoza je do kraja tjedna uzlazni trend i onda opet malo po malo prema dolje.

Bare dramatiziraš. Sjedni u auto i pravac brokeraj. Ja ne vidim drugo rješenje. Sretno [thumbsup]

Ovo kod nas je odraz melankolije na ZSE.
Jad i bijeda.
Mali kupuju ko ludi, veliki gledaju i smiju se.
Nema tu oporavka još.

Pogledajte VIRO +4%, a omjer uk. K/P je 100/2800 kom.
Na INGR +3%, a ako netko unari po bidu, ode ispod nule.
Nije baš bajna situacija.


Ovo kod nas je odraz melankolije na ZSE.
Jad i bijeda.
Mali kupuju ko ludi, veliki gledaju i smiju se.
Nema tu oporavka još.

Pogledajte VIRO +4%, a omjer uk. K/P je 100/2800 kom.
Na INGR +3%, a ako netko unari po bidu, ode ispod nule.
Nije baš bajna situacija.

veliki se vec odavno ne smiju malima.
prisjelo im.
[lol]
malo su bili zaboravili od koga "zive"

ukljuciti ce se svi, i veliki i mali…
nema razloga da se ne ukljuce.
ocito je.
ja bi rekao preocito…
ok, ajde, ja nisam bas mjerodavan jer uvijek vidim nacin kako da se stvar razvije pozitivno…
ali sad je stvarno sve poslagano da se moze krenuti u oporavak.

vec smo poceli gubiti dah [cry]

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.


Ovo više nema nikakvog smisla… Sve je krenulo u zeleno osim HT-a…. Jedino što malo daje utjehu je da nema bog zna kakvog trgovanja na tim razinama…. Mislim da bi se ipak Hanfa trebala pozabaviti ovim fondovskim igricama sa ovom dionicom…

Ako fondovi ne žele kupovati neku dionicu (HT), HANFA tu ne može ništa.
A i zašto bi je kupovali kad ćemo za 2 mjeseca imati rasprodaju. Narod je u kreditima, dužan, gladan. Čim dobiju tih 10% (6 dionica) evo ih na burzi! Drama tek slijedi.

Guraju KOEI [thumbsup]

BId:
1000 615,00
10 611,00
20 608,00
20 605,01
20 605,00
17 602,16
8 601,33
47 601,02
27 601,01
36 601,00

I odmah minutu zatim prebačen u stotku skriveni i potegli 5000kom u bloku [rolleyes]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


U svakom slučaju nešto se danas počelo dešavati.
Nemogu dobiti ni jednog od svojih brokera,telefoni i internet zagušeni.
[pray]

Da, je, ja sam primjetio da kolona ljudi čeka ispred Abacusbrokera i svi mašu sa nalozima za kupnju.
Navodno će danas ovi iz Abacusa primiti samo tisuću ljudi koji žele kupiti dionice.
Kažu da fizički ne stignu više.
Ali da razmišljaju da otvore još jedan privremeni ured u stubištu da bi primili još barem 200-300 ljudi da ne bi netko ostao zakinut
[rolleyes]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Sad je vrijeme za postaviti se na bid.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Da, je, ja sam primjetio da kolona ljudi čeka ispred Abacusbrokera i svi mašu sa nalozima za kupnju.
Navodno će danas ovi iz Abacusa primiti samo tisuću ljudi koji žele kupiti dionice.
Kažu da fizički ne stignu više.
Ali da razmišljaju da otvore još jedan privremeni ured u stubištu da bi primili još barem 200-300 ljudi da ne bi netko ostao zakinut
[rolleyes]


Vidim da si ih i ti otišao posjetiti i napraviti reportažu sa lica mjesta.
Svaka čast na brzini,mogao bi i koju slikicu baciti na 24sata.
[cool]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Večeras započinje emisija OTVORENO sad će BAGO da prozove ove bandite iz fondova i ZSE što ih štiti HANFA I SAMODOL i poslje toga dolaze ljepši dani i svi zadovoljni i mi i oni mi zadovoljni jel napokon rastemo a oni zadovoljni jer su doslovno izvršili pljačku i prošli nekažnjeno


Da, je, ja sam primjetio da kolona ljudi čeka ispred Abacusbrokera i svi mašu sa nalozima za kupnju.
Navodno će danas ovi iz Abacusa primiti samo tisuću ljudi koji žele kupiti dionice.
Kažu da fizički ne stignu više.
Ali da razmišljaju da otvore još jedan privremeni ured u stubištu da bi primili još barem 200-300 ljudi da ne bi netko ostao zakinut
[rolleyes]


Vidim da si ih i ti otišao posjetiti i napraviti reportažu sa lica mjesta.
Svaka čast na brzini,mogao bi i koju slikicu baciti na 24sata.
[cool]
[/quote]

Ma ne,ja živim prekoputa pa ih vidim kroz prozor.
Mogu vam prenositi što se događa.
Evo sad su zaštitari uklonili lika koji je pokušao ući preko balkona u nijhov ured da bi si kupio dionice.
Situacija je dramatična

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Drage kolege,

eto sada vidite ono kaj Vam stalno pričam.
Vani je zeleni chaos…svi lete u nebesa…a crobex?

NEMA SE GORIVA I DOK JE TAKO NEĆE NAM BITI DOBRO!
Mirovnici probudite se

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

je li to ozbiljno!
znaš ja ne živim preko puta

dan je pametniji od noći

New Report

Close