Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

takvu računicu su i u rajfu mirovinci imali! [lol]

nego, za koliko palimo?


238kn jer ide na 650kn.
izracunao Lukaborna [smiley]

auu, od sadašnjih 130 do 650 je zarada snova. onda sigurno dokupljuje sto na sat. [thumbsup]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Sve se kupuje velikim skrivenim nalozima na bidu. Blago onima koji imaju novaca…

Ima vremena za kupovinu . Sa padom cijene još će se i povećati prometi . Pogledaj 4. mjesec.



alo LookaBorna, na kojoj cijeni se isplati ući u magmu?

238kn jer ide na 650kn.
izracunao Lukaborna [smiley]
[/quote]
da dobro se toga sjećam poslije IPO-a što je sve pisao. [rolleyes]

dan je pametniji od noći

europa pomalo smanjiva minus(dax -0,03) a nafta je 112 $ [proud]

Koliko neki imaju nickovi, bolesno…

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


europa pomalo smanjiva minus(dax -0,03) a nafta je 112 $ [proud]

Da smanjuju se minusi . Američki futuresi su zeleni .

cini mi se da ce se opet glupo osjecati oni koji se navuku na prodavanje dionica ovih dana…

Ovo je pripremanje tržišta za 9-10 mj. da veliki što jeftinije uđu nakon Ine!
Još bi moglo biti pokoji polušaj rušenja, ali izgleda da da im mi mali kvarimo planove jer znamo što vrijedi pa ne prodajemo nego pomalo dokupljujemo.
Nema više panične rasprodaje, jer tko je mislio prodati taj je to odavno učinio te sada povoljno kupuje i čeka preuzimanje INE!
Ne vjerujem da ćemo , uz sve fondovske igre pasti ispod 3400, a nakon toga [thumbsup]

crobex
3.503,81 -0.24%

Za kraj evo malo Futuresa
Crude Oil 113.28 -1.83 -1.59%
Dow 11416 +32 +0.28%
S&P 500 1269.9 +3.5 +0.28%
Nasdaq 100 1900 +5 +0.26%

ps.
gdije nestade Baron?

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.


europa pomalo smanjiva minus(dax -0,03) a nafta je 112 $ [proud]

Drago mi je da je tako a isto tako tako znam da je nafta bila i 147$ pa šta se promjenilo nama na bolje ništa samo manje piše kako je visoka cjena nafte uzrok svemu to je smo jedna lažljiva banda koja hoće da nam otme što imamo zato nemojte prodavat svoje a oni nek krepaju



europa pomalo smanjiva minus(dax -0,03) a nafta je 112 $ [proud]

Drago mi je da je tako a isto tako tako znam da je nafta bila i 147$ pa šta se promjenilo nama na bolje ništa samo manje piše kako je visoka cjena nafte uzrok svemu to je smo jedna lažljiva banda koja hoće da nam otme što imamo zato nemojte prodavat svoje a oni nek krepaju
[/quote]da, moram se složit sa ovim postom punim bijesa jer nafta, dok je padala po 5,6 usd dnevno nije bilo senzacionalističkih napisa a kad bi se u tom razdoblju pada dogodio jedan dan rasta od dolar i ppokoji cent na teletextu htv-a bio bi odmah izvučen naslov tipa "zabrinutost,hladni rat,iskakanje cisterne u Gruziji,nevrijeme u Meksičkom zaljevu pogoduju daljnjem rastu nafte…"

Vratili smo se iznad 3500. [smiley]



europa pomalo smanjiva minus(dax -0,03) a nafta je 112 $ [proud]

Drago mi je da je tako a isto tako tako znam da je nafta bila i 147$ pa šta se promjenilo nama na bolje ništa samo manje piše kako je visoka cjena nafte uzrok svemu to je smo jedna lažljiva banda koja hoće da nam otme što imamo zato nemojte prodavat svoje a oni nek krepaju
[/quote]

Zato i je burza u hrvata takva kakva je. Nitko ne trguje jer čeka da drugi krepa.
Mi Hrvati se uvijek radujemo kad susjedu krepa krava, makar je i naša krepala.
Ameri bi se već davno iskrcali i počeli ponovni krug ulaganja, zato je kod njih uvijek živo i nema
dosade.

U ova teska vremena lijepo je vidjet barem tracak optimizma.

Sanader: Najizglednije je da INA i MOL razmijene dionice

http://www.seebiz.eu/hr/politika/sanader-najizglednije-je-da-ina-i-mol-razmijene-dionice,23588.html


Vratili smo se iznad 3500. [smiley]

Glavno da su se nakupovali na niskim cijenama i srušili prosjek na dionicama.

New Report

Close