Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije da nema negativonsti globalno ali u ove smiješne cijene je uračunat već i 3. svjetski rat. Cijene su duplo manje nego po koliko sam prije godinu dana kupovao a i ja sa kupovao s 30-50% diskonta.[shocked][shocked][shocked]
Mislim na pola svojih dionica. ma gdje toga ima…?[shocked]

A ništa, idemo se prebaciti na Moj novac, ovdje se ionako ne može pratiti live.[undecid]

ATPL, navlačenje na kupnji i onda brutalno iskrcvanje uz pad od -2,5%.[undecid]
Počelo je.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Evo nas skoro u +

Evo kako Ameri namjeravaju danas početi

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

CROBEX 3.596,76 -0,19 %
promet oko 16 milja…

kao nista se ne dogadja, ali je nesto divlje u zraku…
[cool]


Evo nas skoro u + Evo kako Ameri namjeravaju danas početi

Kod nas očio nema benzina. A likvidnost je benzin burze.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


sampras: ” Promet INOM enorman INA-R-A 2.071,00 2.067,01 2.098,00 2.071,00 2.071,00 -0,22% 22.781,00 11,00 ” Podebljao sam za svaki slucaj, ako se netko ne snalazi.[thumbsup]

unistiti ce nas ti BFovci, ja sam se potajno nadao jeftinoj kupnji, ali bestije ne daju nista…

imamo promet zadnjih pola sata 99k?
to se zove disciplina

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

verdi:

Friška vjest: Polančec na aktualnom satu: samo 17% dionica kupljeno na kredit!

link?


Aktualni sat, sabor,Markov trg, zg, hr

who dares, wins


Bare: ” Evo nas skoro u + Evo kako Ameri namjeravaju danas početi ” Kod nas očio nema benzina. A likvidnost je benzin burze.

Probaj nešto kupiti ili prodati danas,pa će i likvidnosti biti.[lol]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

[yawn]

A to je dobro…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Evo ja na bidu LKPC ali ne da nitko

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

New Report

Close