Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mislim da se pojavilo sunce, atlanska izronila [wink]


Ja ovdje ne big generalizirao i uvlacio sve tranzicijske zemlje. Mi smo pri kraju kolone po tom pitanju! Slovenci, cesi, pa i madari.. svi ispred nas – bile (jesu) tranzicijske zemlje. Nama se rast temelji totalno na osobnoj potrosnji. Oni barem imaju proizvodnju, mi vise nemamo. Proizvodnja nam je u k….. Slovenci su 3 puta manji i 15 godina ispred nas. Izvoz im je jaci, s nama ostvaruju suficit u robnoj razmjeni. pametnom dovoljno! Oni proizvode!!

Pogledaj baltičke zemlje, imali su veliki rast, ali vanjskotrgovinski deficit im je znatno veći od našeg i sada se vode rasprava hoće li njihove ekonomije doživjeti lagano usporavanje ili će se urušiti. bugari, rumunji također po pitanju deficita ne stoje dobro. neda mi se sada gledati podatke no mislim da su slovaci i slovenci još najbolji. no ono što je karakteristično za sve su vanjska zaduženost ( u baltičkim zemljama kao i u Hrvatskoj preko banaka koje se zadužuju kod matičnih banaka) i deficiti tekućeg računa.

To Baron:

Uzima li tko uopće za ozbiljno naše analitičare?

http://www.net.hr/novac/page/2008/04/23/0048006.html

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Izgleda da će brodari odraditi rast i na našoj burzi.[wink]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Index se polako vraća prema 0[thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Friška vjest: Polančec na aktualnom satu: samo 17% dionica kupljeno na kredit!

who dares, wins


Izgleda da će brodari odraditi rast i na našoj burzi.[wink]

Ulpl se za sad uspješno opire trendu.

There is nothing more dangerous than a wounded mosquito

CROBEX 3.596,25 -0,20%

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

pazi volatilnosti na ledu – od 11500 do 12400.
pa to je skoro u razini dnevne blokade = plus, misnus 10% ! [cool]


Opet pad bez raloga. Pa zar se već jednom ljudi nisu naučili da se ne isplati prodavati u panici jer će se cijena vratiti. A bolje i da takvi već konačno odu s burze.

Još jedna tura ovaca za šišanje napustila burzu. Vraćamo se, kako je bilo i za pretpostaviti. I ja čekam jednu dionicu nisko ali navijati za pad, nema šanse. Ja sam uvijek za up burze pogotovo sada kada je podcjenjena. I to jako. [thumbsup]


CROBEX 3.596,25 -0,20%

Ne ide i nejde, preko 3600. Došli smo do vrijednosti, sad ponovo padamo.[undecid]
Zakoni zaokruženih brojeva ferceraju ko ludi.
Jel to što će promet biti duplo manji od prekjučer, dobro ili loše?

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

New Report

Close