Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo ga krenuo HT

ma crobex je već na 1,25 plusa, ali nije to onaj oporavak kakav se očekuje.


Ce biti suza danas?

suza je vec bilo i previse, oci mi se suhe svako malo ispirem u kamilici pa sam stavio i naocale [cool].
sumlajm da kupuju OIF , izgleda da su mirovinci u akciji , samo je pitanej dali kupuju dobrovoljno ili im je netko nakon jucerasnjeg dana dao par instrukcija sa vise razine [angry]

najvrednije stvari u životu su besplatne


INGR , izgleda pokupljeni svi margin call-ovi, sada praktički aska nedostaje. Očekujem blokadu trgovanja.

Kuzimo se ne..
Hebiga niti kune za dokup, nema veze.
Ja to drzim do 2025.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

kolega Lejzer .. nadam se da mislite na” suze radosnice “?


ma crobex je već na 1,25 plusa, ali nije to onaj oporavak kakav se očekuje.

Ocekuje se da bude +10%?


Lejzer: ” Ce biti suza danas? ” suza je vec bilo i previse, oci mi se suhe svako malo ispirem u kamilici pa sam stavio i naocale [cool]. sumlajm da kupuju OIF , izgleda da su mirovinci u akciji , samo je pitanej dali kupuju dobrovoljno ili im je netko nakon jucerasnjeg dana dao par instrukcija sa vise razine [angry]

Lako moguce. DrIvo ozracio uho mobitelom.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

plavi:

INGR , izgleda pokupljeni svi margin call-ovi, sada praktički aska nedostaje.
Očekujem blokadu trgovanja.

Vidim da se lupa po asku nenormalno [cool].

Kako moj broker kaže, lupa se kao da nema sutra..[thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Sad bi INGR mogla i u blokadu, ali nagore?[thumbsup]

Ako bude pozitivnih blokada, eto nje tamo među prvima danas.[smiley]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Fondovi su ostavili malo da se hladi trziste ali su zato krenuli s prodajama u BiH sto znaci da im ocajno trebaju novci.

http://seekingalpha.com/article/62511-50-lowest-relative-p-e-ratios-in

Polako jos….

SBI20 -4,08%

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

plavi:

INGR , izgleda pokupljeni svi margin call-ovi, sada praktički aska nedostaje. Očekujem blokadu trgovanja.

Kuzimo se ne..
Hebiga niti kune za dokup, nema veze.
Ja to drzim do 2025.

Ma jeb…nisam niti ja imao kune, a imat ću sutra dosta kuna vjerojatno, samo pitanje koje će tada cijene biti.
Jel sad da drukam na dolje?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

dragi narode hrvatski, proljeće je, Vi u šumi. čuvajte se međeda.

New Report

Close