Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

necemo i ne smijemo probiti granicu od 3200…
ako kupnja jaca onda slijedi oporavak kad se priblizimo 3200…

to je dobro! (i jedino razumo…)
[thumbsup]

riba ribi grize rep


ODBIJANAC !!! Uskoro u nuli.

a kao nisi to mogao predpostaviti… [wink]

Paket na prodaji 262 kom na ATPL na 2025 baš me zanima koliko će dugo trajati[proud]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

Mislim da se brani Crobex na 3200 i da ispod neće.

Ovako možemo do nule. Na svim dionicama. Ako se svakim danom spušta crta obrane samo se povećava broj aktiviranih margina, ljudi sve više povlače novce iz OIF-ova…

Jutros pada zbog margina i inercije. Intenzitet pada je puno slabiji nego jučer. Postoji velika mogućnost da je ovo definitivno dno. Malo optimizma kolege. [wink]


Paket na prodaji 262 kom na ATPL na 2025 baš me zanima koliko će dugo trajati[proud]

Počeli ga skidati..

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

-0,08 TO JE BULL TRAP !!!
nitko još nije to napisao jer bi sa svim uračunatim rizicima samo još to falilo pa da odemo na 2500


Margin callovi su ti najvećim djelom odgovorni za ove padove u zadnje vrijeme , to znaju oni koji trguju preko brokerskih kuča koji daju margin kredite.

Pitanje je mogu li margini dovoljno srušiti tržište da ugroze OIF… Očito je da su mirovinci teški medvjedi, a tek počinju akumulaciju[sad]

When speculation has done its worst, two and two still make four.


-0,08 TO JE BULL TRAP !!! nitko još nije to napisao jer bi sa svim uračunatim rizicima samo još to falilo pa da odemo na 2500

nije bull trap…
ne smije biti.

moramo se odrzati na 3200…
moramo! [thumbsup]

Evo nas i u +[undecid]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

New Report

Close