Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@avax
ponovno se na burzi dogovilo ono da sve što se predviđalo a to je da će svi prodati udjele BF, je bio čisti promašaj i to je male dioničare usmjerilo da prodaju pošto poto.
i to je jučer dosta utjecalo na pad indexa kod nas.
No sa ostalim koje ste kolega napisali potpuno se slažem i potpisujem i uopće mi nije žao što nisam u navedenom periodu svoje glavne adute prodavao nažalost žao mi je i danas što nemam dovoljno kapitala jer bih počeo pomalo kupovati a da ima dobrih odličnih dionica sada ima. [thumbsup]

dan je pametniji od noći


Meni je jedan fond menađer rekao kratko i jasno “kupuj”[thumbsup]

Novoselac???[wink][bye][bye][bye]

Nije sve tako sivo.....

Ovo sa margin kreditima se baš ne razumijem. Da li se može založiti svaka dionica ili samo neke? Znam da se neke priznaju sa većim postotkom, neke s manjim a zanima me gdje je tu Tisak? Hvala!


Ovo sa margin kreditima se baš ne razumijem. Da li se može založiti svaka dionica ili samo neke? Znam da se neke priznaju sa većim postotkom, neke s manjim a zanima me gdje je tu Tisak? Hvala!

samo neke, za koje se dotična banka odluči


ANRICOM: ” Meni je jedan fond menađer rekao kratko i jasno “kupuj”[thumbsup] ” Novoselac???[wink][bye][bye][bye]

Novoselac nije fond manager, vec Doko.
Novoselac je zaduzen za sastanke, jagnjetinu..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

tenkista:
Ovo sa margin kreditima se baš ne razumijem. Da li se može založiti svaka dionica ili samo neke? Znam da se neke priznaju sa većim postotkom, neke s manjim a zanima me gdje je tu Tisak? Hvala!

Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Sudeći prema cijenama i količinama na bidu i asku poželjet ćemo da se ponovi jučerašnji dan.

jedina dobra stvar u danu koji nas čeka je što ne može biti gori nego jučerašnji dan.
barem se nadam

avax10
Na nama je da izaberemo, hoćemo li priznati poraz, spakirati kofere i pognute glave napustiti burzu za sva vremena ili ćemo stisnuti zube i izdići se opet kao feniks iz pepela!

Stisnuo sam zube toliko da se bojim da će mi blombe popucat ali definitivno

ja sam za FENIKSA !

kupnja se počela povlaciti
nije valjda da ce danas ko jucer

Boji, se da od oporavka ništa danas, barem prema investoru, opet će se lupati po bidu. Već je sad ponuda na mnogim dionicama višestruko veća od potražnje.

svjedoci smo izvrtanja fondova najprije prospectus, Hi Growth, ali ono što sam jučer čuo u društvu nekih managera iz TOP 5 Banaka RH je da se ZB aktiv -izvrče – može ga spasiti samo ZABA sa svježim cash-om, ali još nisu odlučili za sada samo krpaju isplate. Inače oni tvrde da bi se sa 1 mlrd kunom svježeg kapitala iz vana (mame banke) stanje na tržištu kapitala moglo stabilizirat, ali mame NE DAJU LOvU .

"Svi žive od toga da nešto prodaju" - Robert L. Stevenson

New Report

Close