Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Evo ti ih na INI[thumbsup]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

dana * 2008.04.07
CROBEX* 3608.38 -0.08%

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

PO vijestima ina bi danas trebala ići par posto gore!


Evo ti ih na INI[thumbsup]

za kraj signaturea [thumbsup]

...nije u šoldima sve...

zar je to tako jedostavno??? A mi se bezveze sekirali i tražili dno.[cool]

Ispravak
3.622,17 +0.3%

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

ne vidim što bi sad trebalo, da se svi veselimo što malo raste? sve dok ima i jednog naloga na asku na INGR ispod 40k ili JDPL ispod 750 ili ATPL ispod 2900 ili IGH ispod 13k to znači da je burza u rukama neuračunjivih i opasnih manijaka.

Samo ako će biti trgovanje van burze, ovi koji će kupovati van burze neće imati više love da kupuju još i na burzi. Tko će onda kupovati na burzi? Ja tu ne vidim nikakvo rješenje, nek me netko ispravi ako griješim.[undecid]


sto je ovo ???[proud]

to je jutarnja vijest po n-ti put stavljena

osim dobrih vijesti treba pratiti i kviz “jedan protiv sto” gdje jedan “vidljivo pametan i upućen” dečko kaže Tariku da je sada nije pravo vrijeme za ulaganje u dionice.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


ne vidim što bi sad trebalo, da se svi veselimo što malo raste? sve dok ima i jednog naloga na asku na INGR ispod 40k ili JDPL ispod 750 ili ATPL ispod 2900 ili IGH ispod 13k to znači da je burza u rukama neuračunjivih i opasnih manijaka.

[thumbsup][cool]

ALEUJA S INOM[pray][pray][pray]

New Report

Close