Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nagađam,od fonda branitelja neće ostat kamen na kamenu.Kad vide ove cijene i trend,adio[bye]

Fond branitelja nikad nije ni bio niti će biti problem. Problem je vrlo ograničeni kapacitet u glavi

Hell is Empty and all the Devils are Here


ivek123: ” valentine: ” Kako nisi, nisi li rekao 3200 CROBEX? ” ali nisam ocekivao ovakav pad DANAS…. ” ma čista panika .. ništa više .. [proud] prilika za super jeftin dokup ..

Jučer je bila isto prilika za jeftini dokup, pa vidi danas.[embarass]
Ali kako se tržište uopće ne vraća nazad. Nitko ne kupuje.
Bojim se ja da ćemo sutra u veći pad.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

ivek123:
” valentine: ” Kako nisi, nisi li rekao 3200 CROBEX? ” ali nisam ocekivao ovakav pad DANAS….

ma čista panika .. ništa više .. prilika za super jeftin dokup ..

a tko ce kupovati? tko ima love?
dosta novaca je vec unisteno…
ocete li napokon prestati prodavati?

Ovo nema veze sa nama sitnima, izgleda da su ovo posljednji trzaji
malih fondova i polako slijedi njihovo gašenje.


_Mrzljak_: ” ivek123: ” valentine: ” Kako nisi, nisi li rekao 3200 CROBEX? ” ali nisam ocekivao ovakav pad DANAS…. ” ma čista panika .. ništa više .. [proud] prilika za super jeftin dokup .. ” Jučer je bila isto prilika za jeftini dokup, pa vidi danas.[embarass] Ali kako se tržište uopće ne vraća nazad. Nitko ne kupuje. Bojim se ja da ćemo sutra u veći pad.

istina .. ali mora i taj pad jednom stati , dosta dionica je prepolovljeno (a neke su i ispod 50%) u zadnjih 3-4 mjeseca ..


Nagađam,od fonda branitelja neće ostat kamen na kamenu.Kad vide ove cijene i trend,adio[bye]

Moguće. Samo jedan dio tog kapitala će se vratiti na burzu kroz pojedinačna ulaganja.
Ne treba potcijenjivati BP, neće to ni blizu otići u potrošnju. [cool]

Shvaćate li sami sebe suviše ozbiljno?

obzirom kako sve ovo izgleda,
prosjecnom ulagacu je pametnije danas pare ulupat u regularnoj kladioni…
…bilo koji nogomet <3 gola ima veceg smisla nego fojbe na zse [tongue]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

ivek123:

valentine: ” Kako nisi, nisi li rekao 3200 CROBEX? ” ali nisam ocekivao ovakav pad DANAS….

ma čista panika .. ništa više .. [proud] prilika za super jeftin dokup ..

Jedini problem je sto ce vrlo vjerojatno s vremenom biti i znatno jeftinije. Ali siguran sam da ce pred kraj biti onih koji nece moci propustiti priliku za “jeftini” dokup…. Jedino sto im se mozda sutra osmijeh zamrzne na faci. Toga je bilo ovih mjeseci podosta.
[wink]

skype - ivek1234

ivek, kaj je problem … kaj ne odgovaraš?

I love the Smell of Profits in the Morning

_Mrzljak_:

ivek123:

valentine: ” Kako nisi, nisi li rekao 3200 CROBEX? ” ali nisam ocekivao ovakav pad DANAS….

ma čista panika .. ništa više .. [proud] prilika za super jeftin dokup ..

Jedini problem je sto ce vrlo vjerojatno s vremenom biti i znatno jeftinije. Ali siguran sam da ce pred kraj biti onih koji nece moci propustiti priliku za “jeftini” dokup…. Jedino sto im se mozda sutra osmijeh zamrzne na faci. Toga je bilo ovih mjeseci podosta.
[wink]

bit će zamrzavanja lica još ovaj mjesec i još drugi [proud][proud]


obzirom kako sve ovo izgleda,
prosjecnom ulagacu je pametnije danas pare ulupat u regularnoj kladioni…
…bilo koji nogomet <3 gola ima veceg smisla nego fojbe na zse [tongue]

apsolutno
neznam samo koji me vrag tira na burzu.
u zadnja 3 miseca san popusija vise nego u 5 godina kladjenja.

ajmo svi lipo sve izvadit i stavit na pobjedu chelsea sutra.

...nije u šoldima sve...


ivek, kaj je problem … kaj ne odgovaraš?

Na kaj da odgovorim? Sorry ne nalazim pitanje, please ponovi…… [embarass]

skype - ivek1234

New Report

Close