Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

50,

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=2c33b2d0-c109-4b36-8e0e-272d86d693e1

[color=blue]Komentar Ratka Boškovića: Strašna kriza nakon koje nismo ništa pametniji[/color]

Kakva kriza majmune? SAmerički index ove godine je na nuli. [shocked]


Brodari tonu danas….

vjerojatno je razlog ovo gore što je Ivana7 rekla: Na njima postoji solidna kupnja, pa zato.


nteresantno za pročitati:
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=2c33b2d0-c109-4b36-8e0e-272d86d693e1&ref=lastadd%5B/quote%5D

preporučam onda i koji Bond film. tam se isto svijet u sekundama spašava od propasti.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

kolko bi jos trebao pasti crobex pa da nasi fondovi pocnu rikavati pa da sve ode u k….


gdje si ti viking onda?

travno, slobostina?

zaprudje i puca pogled na sr njemacku

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

crobex 3709 – još malo i kolega kamenac nas napušta.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


crobex 3709 – još malo i kolega kamenac nas napušta.

Ja ipak držim palčeve da se to neče dogoditi[thumbsup]

[emo_cool]

Hrvatska definitivno nije spremna na profesionalno ulaganje!

tanga je centar svemira!

A šta sa margin callovima koji su se uključili danas?

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Oprostite zaboravi osam i Samodola i HANFA-u zajedno sa Rohom

Jesu sad svi sretni? Eto sad nam je Crobex na 3700.Provokatori koji od ujutro pišu za svoje brokerske kuce i banke. Kaj su vam sad dali da spremate po sobama?Trebalo bi ukinuti poslovni forum jer ovo je očigledno,iskordinirano drukanje da pojedini ljudi profitiraju na račun prevara.Ovo je gore od kamatara sa ulice.Pitam se ponovno da li su ti kamatari osobe koje vode naše tržište ili mi imamo kvalitetne i poštene menagere na tim pozicijama? Koja st….


Jesu sad svi sretni? Eto sad nam je Crobex na 3700.Provokatori koji od ujutro pišu za svoje brokerske kuce i banke. Kaj su vam sad dali da spremate po sobama?Trebalo bi ukinuti poslovni forum jer ovo je očigledno,iskordinirano drukanje da pojedini ljudi profitiraju na račun prevara.Ovo je gore od kamatara sa ulice.Pitam se ponovno da li su ti kamatari osobe koje vode naše tržište ili mi imamo kvalitetne i poštene menagere na tim pozicijama? Koja st….

dobar, jako dobar

&

New Report

Close