Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa nemoš vjerovati da nedaju jednostavno da KOEI prođe 700 kuna kakav god da se nalog na kupnji pojavi odmah ga se po ušima poklapa.[angry]


Pa nemoš vjerovati da nedaju jednostavno da KOEI prođe 700 kuna kakav god da se nalog na kupnji pojavi odmah ga se po ušima poklapa.[angry]

Stojić kaže, KOEI je trenutno najpodcjenjenija. Treba kupovati.[thumbsup]

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Pa nemoš vjerovati da nedaju jednostavno da KOEI prođe 700 kuna kakav god da se nalog na kupnji pojavi odmah ga se po ušima poklapa.[angry]

Fondovi primorani prodavati, vidi samo ove skrivene naloge… Dok se ne iskrcaju, nema nam plusa… Isto kao i na VIRU skriveni nalog od 500 komada…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

tenkista:

Milijunaš=fondovski igrač.

tenkista
Ajmo malo provjere znanja.Jel znaš koja je najbolja metoda za procjenu vrijednosti tvrtke?

U Hrvatskoj samo psihologija tj. kuženje što mafija radi.
A za procjene ne brini, pročitao sam dosta knjiga o tome ali nažalost to ne važi za Hrvatsku.

tenkista:

Milijunaš=fondovski igrač.

tenkista
Ajmo malo provjere znanja.Jel znaš koja je najbolja metoda za procjenu vrijednosti tvrtke?

U Hrvatskoj samo psihologija tj. kuženje što mafija radi.
A za procjene ne brini, pročitao sam dosta knjiga o tome ali nažalost to ne važi za Hrvatsku.


blokada na kabi… promet opet nesto vise nego inace, 6000 kuna


Ak hoćeš kupit 200 kom moraš preko 300 kn proći, u tome je štos. Nešto se valja, vjerojatno preuzimanje.
Nisi valjda mislio da je Ivanišević dugoročni igrač, pa on je poznati živčenjak.[thumbsup]

Crobex Ukupni promet Redovni promet Institucionalni promet Prijavljeni promet
3.817,78 0.66% 192.992.497,37 kn 15.780.035,62 kn 177.212.461,75 kn 0,00 kn

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Ovaj dan danas me sve više prometom podsjeća na prošli petak…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

složio bi se s time da na ovoj našoj prčiji od burze više ne pomaže ni psihologija, ni fundamenti, ni tehnička, ni vijesti il dobro izvješće, ni bilokakvo znanje ili analiza!

najbolje imat rođu mirovinca samo bojim se da ni to ne bi pomoglo!

prvom prilikom napuštam prčiju jer nisam ulago u znanje da bi me neko karo u mozaq!

Zvijezdu je neki igrač pokušao dići sa 4 dionice ali ona može za sada jedino dolje.

Ako ne raste sada neće više ni rasti, bar ne u dužem roku, pa ako je nekome novac potreban, bolje da ga izvuće dok još može. Naše tržište ovisi o fondovima koji spašavaju svoju guz…, i baš njih briga za nas……

Pa dokle više VON BRAUN misliš palit ljude sa svojim komentarima regija u minusu Belex u minusu zašto to radiš iz osobnih razloga ili radiš za nekog reci nemoj više . Napisao bi ti puno više i puuuuno ružnije ali me stalno brišu i to mi neide u glavu zašto[angry] [angry]

počelo na JDPL-u.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

New Report

Close