Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neron:

samo nam todex, sunh i ingra svijetle obraz, ovi ostali šaka jada.. ajde jos i atpl malo žilavi.. sve u svemu nedobra situacija. Ako idemo po onom 2 koraka naprijed, jedan natrag, sutra i prekosutra valjda slijedi juris na 4000 [thumbsup]

ako ovako stvari stoje prije idemo na 3500, pa tko će to sve kupit?? … tko oda nas jadnika ima keša, tko su ti koji nose lovu u fondove, koji fond ima keša??

istina je da fali svjezeg casha, ali bas da ga nitko nema to ne moze bit tocno jer ova korekcija traje vec predugo, a nisu samo mali prodavali… netko grči veliku lovu i nadam se da samo ceka povoljan signal za malo veci buy![wink]

Glory, glory, Man United!!


sampras: ” zvone101: ” a dobro – nemam protiv ako ste sigurni ! ” Ma nisam ja siguran ali nikada nebi kupio dionicu koja raste na osnovu ničega kao Ledo danas. ” ne bi niti ja – i nisam već sam malo pridodao TISKA jer hm, TISAK znate… mislim na očigled se vidi šta se sprema i događa. oho… sada vidim kako mi lijepo i MLINAR poskočio.

Mlinar je tek počeo rasti. Maloprije su fondovi podebljali kupnju za 200 kom.
A i na Belju se kupnja penje malo po malo.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


ADPL mi zbilja nije jasna?! Zašto pada toliko dugo i tako puno? Pad od 50%, Rusi ulazili na 247 kn, mirovinci na oko 230 kn, širi se poslovanje, uprava kupuje dionice… Zbilja mi nije jasno?![shocked] Zna li netko nešto?

nova ljubljanska banka manipulira
Unazad godinu dana oni trejdaju sa cca 5000 dionica i time manipuliraju cijenom.
Pogledaj graf te pruči vasničke pozicije u zadnjih godinu dana i sve će ti biti jasno.
Kad oni počnu kupovati to ti je znak da idemo gore. Nadam se da smo ovime na samome dnu i da nema veze sa nadolazećim izvješćem.
Unutra sam od 170 .

Scio me nihil scire

crobi bi bio i puno dublje da ga atlantska i ledo ne drze… iako ledo ima mali udio sigurno je malo amortizirao pad crobexa

Glory, glory, Man United!!


tony: ” ADPL mi zbilja nije jasna?! Zašto pada toliko dugo i tako puno? Pad od 50%, Rusi ulazili na 247 kn, mirovinci na oko 230 kn, širi se poslovanje, uprava kupuje dionice… Zbilja mi nije jasno?![shocked] Zna li netko nešto? ” nova ljubljanska banka manipulira Unazad godinu dana oni trejdaju sa cca 5000 dionica i time manipuliraju cijenom. Pogledaj graf te pruči vasničke pozicije u zadnjih godinu dana i sve će ti biti jasno. Kad oni počnu kupovati to ti je znak da idemo gore. Nadam se da smo ovime na samome dnu i da nema veze sa nadolazećim izvješćem. Unutra sam od 170 .

jel postoje kakva pravila ponašanja kad si top10 dioničar u nekoj firmi? …

Cookie Monster

za njih očito ne postoje…

Scio me nihil scire

ja samo pitam da li ste čitali svađu između Samodola i Šprajca ? Pod kojim je imenom – ŠIFROM na forumu,
ŠPRAJC – ivek, pa nisi to valjda Ti ? Ti stalno nekaj @izdiš oko pada burze …?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Da mi je znat šta se onom motalo po glavi u četvrtak
što je čistio h-t sve do 330kn. Ne kažem da neće cijena na 330, ali
di baš u četvrtak čisti od 317 do 330 u sekundi.

ipak je sprajc srusio burzu..[lol] [lol]

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=a91341f1-767b-413d-a076-0a46d598a48c&open=sec

Glory, glory, Man United!!


da, stvarno je pitanje zasto netko kupuje ledo na 14000 dok je dalekovod na popustu od 1000 kuna

Ledo se mora napumpati prije izvješća jer u zadnjem kvartalu obično posluju s velikim gubitkom. Da se nastavio trend od prošlog tjedna i u vrijeme izlaska izvješća postojala je velika mogućnost da se Ledo vrati tamo od kuda je i krenuo, odnosno na 5000. To mnogima nebi odgovaralo.

Samo jedan od mogućih scenarija.[smiley]

Ipak odosmo u minus.
Croby +0,58%

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7


Opa! Zove me prijatelj iz Podravke i kaže da se Toda povlači iz biznisa i da Podravka preuzima njegove perjanice. Ne mogu vjerovat [shocked][shocked][shocked
] Koji preokret. Naravno on nema pojma o dionicama i o današnjem porastu Todexa. nadam se da nije istina jer moram još kupiti Tiska, nadokupiti Belje..[undecid]

Ovo je trebala biti šala ili?!?!

New Report

Close