Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ode INGRa opet dolje…
HT udara po bidu 1500kom.
-0,25% Kjobex

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

Pucamo po šavovima…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

gledajte sabor..bit ce zanimljivo…Zerp ak se odgodi..imamo ubrzane pregovore za EU…[cool]

Ode i ERNT zajedno sa Atlantskom.
4.083,37 -0.24%

Ništa mi neće ovaj dan pokvarit

-0.30 oce li nam ikad sunce zasjat ?

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

atpl prijeti free fall

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Mislim da su ovo posljednji trzaji nekog umirućeg fonda. I nadam se da je s tim završeno. Inače…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Von Braune,

trpiš li udarce ili si u cashu??? nema više onih tvojih “idemo up”, pa pretpostavljam da si cash-r-a.
jesam u pravu??

cijeli svijet se zeleni osim nas i okoliša.
ddjh također pred free fall. fenomenalna prilika za shopping

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Proanalizirajte ovo, i mogla bi vam se slika iskristalizirati, što se domaćih pokretača tiče. Novca nema toliko koliko bi mi htjeli, bar ne kod ovih od kojih priželjkujemo da nam zadržavaju osmijeh na licu.

ja tu vidim 6 milijardi depozita..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ponovno mi se čini da se nafta vraća!!!

Vaš link


Mislim da su ovo posljednji trzaji nekog umirućeg fonda. I nadam se da je s tim završeno. Inače…

Ima ih vise od jednog koji su na samrti….

skype - ivek1234

New Report

Close