Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa ja ne vidim da je netko ocajan…
pa sta nismo zaradili na brzinu , budemo vec…
pa pomalo, ne moras zaraditi 500 000 u dva tjedna..
o cemu pricamo?

i sto ja imam biti ocajan?
kupio ht, dobio dividenu, cijena je jos ispod normale…
ja sam sretan! [smiley]


Ako sad donesu- konacno tu odgodu zerpa…..pozivnicu za Nato dobivamo uskoro,,rezultati firmi su odlicni,odradili smo tesku korekciju…. Amerika kak se vidi do sada nije isla kapitalizirati onako ogromnu dobit od utorka…..to je pokazatelj da se vratilo pouzdanje investitora….Iako kad zatvori Evropa može biti jaći pomak na gore? Kod nas bi trebali se svi makniti sa prodaje a ne ovako samo spustati cijenu. Cuvajte svoje dionice,pa niste to dobili na poklon.

Odgoda zerpa je sigurna!


Cuvajte svoje dionice,pa niste to dobili na poklon.

e da su dobili na poklon bar bi možda čuvali iz nekih sentimentalnih razloga. ovako se pitaju čemu ti papiri uopće služe kad ekonomija propada, tako je idemo svi u cash, to se najbolje isplati, jednom će novčići imati bar numizmatičku vrijednost.


Kakve demagogije, krepat ću danas… [lol] NHF

nije pristojno stajati sa strane, slušati ljude što pričaju i još se podsmjehivati.
[tongue]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Proanalizirajte ovo, i mogla bi vam se slika iskristalizirati, što se domaćih pokretača tiče. Novca nema toliko koliko bi mi htjeli, bar ne kod ovih od kojih priželjkujemo da nam zadržavaju osmijeh na licu.

Cijeli svijet u plusu a mi cemo izgleda u minus.Sta reci

SAM PROTIV SVIH


Cijeli svijet u plusu a mi cemo izgleda u minus.Sta reci

ĐE RONIMO!!!

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


Crobex 0,08%…još malo….pa u minus…koji scenario
Hoćemo li probiti 4100?
Iskrcavaju se na ATPL,THT_u, IGH…

4.095,99
Samo je pitanje da li će biti malo crveno ili malo zeleno. Katastrofa! Ja ne znam, kako vi svi gledate na ovu našu jadnu burzu ali meni dođe da sve rasprodam i kažem tko je jamio, jamio je. Bolje sam se nosio s minusima na početku godine nego s ovim mučenjem zadnjih 15-20 dana.

Petir: HSS će glasovati protiv odgode ZERP-a, ali ostaje u Vladi

ZAGREB,12. ožujka 2008.(Hina) – Zastupnici HSS-a glasovat će protiv prijedloga o odgodi ZERP-a, ali ostat će u Vladi, najavila je predsjednica Kluba HSS-a Marijana Petir.

No respect


Cijeli svijet u plusu a mi cemo izgleda u minus.Sta reci

Pa kako ceo svet…..srbija je -7,39%….[lol]
ZABA je 9400kn, jel ja to dobro vidim?

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU

recite vi što hoćete, ali dok je tržište u srbiji bosni nema nama naprijed jer naši fondovi su tamo izloženi. Kako padaju fondovi, padati će i cjene jer će prodavati u bescjenje da podmire izlaze iz fondova.

Zahebite USA, EU, ZERP i ostalo.


SLK:

Kakve demagogije, krepat ću danas… [lol] NHF”

nije pristojno stajati sa strane, slušati ljude što pričaju i još se podsmjehivati.
[tongue]


[embarass]

No respect

New Report

Close