Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ne znam što se veselite tim blokadama jer nikad ne znaš gdje neprijatelj vreba.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ivek kupuje, nema ga ni u talonu. Ja nisam ništa uspio kupiti a sad neću jer bilo što , što imam u planu stjerao bi u blokadu.

Crobex 3.413,19 +1.93%
Ukupni promet 21.532.590,40 kn
Redovni promet 21.532.590,40 kn

Dajte mi avion - Idem dobrovoljno za avijatičara u Abesiniju!


ne znam što se veselite tim blokadama jer nikad ne znaš gdje neprijatelj vreba.[thumbsup]

da nebi ovo bio bull trap u režiji odredjenih fondova kojima je cash jako potreban…

na kraju idućeg tjedna će neke stvari biti jasnije, a do tada bi savjetovao suzdržanost ( IMHO)..
[cool]

GLEDAJUĆI DUGOROČNO - SVI SMO MRTVI


Ivek kupuje, nema ga ni u talonu. Ja nisam ništa uspio kupiti a sad neću jer bilo što , što imam u planu stjerao bi u blokadu.

a cijena bi krenula dolje


Danas se još rješavamo callova od prekjučer ( pojedine brokerske kuče ), krenulo po meni iznad očekivanja. Ako završimo danas u plusu….[thumbsup][thumbsup]

pa kak iznad ocekivanja?
bilo je jasno da ce se to dogoditi!
meni bi bilo draze da blokade nisu na tako malim prometima, ali i ovo nije lose! [thumbsup]

Ovo ko u Pamploni

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


ne znam što se veselite tim blokadama jer nikad ne znaš gdje neprijatelj vreba.[thumbsup]

Neprijatelji su nam samo dio call-ova od prekjučer, a oni se riješavaju kao što vidimo.
Sutra toga očigledno više neće biti.
Konačno.[thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

EU sve jače u plusu..[thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

TheStyx:

zasto su jucer fondovi tolko pali?
“???[shocked]


Obračun cijena od dan prije.

3415,69 +2%
DA JE DOĆ DO 3500 JOŠ DANAS
UPS,ostao mi caps lock

Prva dionica po asku i INGR je u blokadi.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Prva dionica po asku i INGR je u blokadi.

najbolje da blokiraju pa smo mirni

Hypo analitičari: Končar ima potencijala za rast

nemogu vejovati kakao ovi analitičari iz dotične banka na svakom predahu paanju crobexa pojave se za velikim pričama o likvidnijim dionica ma kako one imaju poencijal rasta , iz samo jednog razloga da lakše sa što je manja mogućeg minusa izađu van.

Ovih 20 000 kn za krpanje margina mi je najbolja investicija u životu[pray]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

New Report

Close