Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

normalno je da sad malo stanemo pa da traderi unovce svojih 7-9% pa da krene opet dalje ako nije…necu ni spominjati[sealed]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Idealna prilika za obracun s daytrayderima..rast na malom prometu, oni uvale svoje dijonice i onda gas do daske, da ih se otrese ko miseve[proud][rolleyes]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!


Novih 20 komada na kupnji INGR.[thumbsup]

da al puno nize[cry]

Europa se počela crveniti…

Dobro je, samo da ne bude gore.

Sumnjivo do bola, cini mi se da su blokade umjetno izazvane i opet se usporava trziste za jeftini dokup velikih.
Tko to rece da su glupi Manageri po fondovima.
Sunce im zarko…….

AZ? Hvala, ne.

Ovaj promet je odličan do sada i nema mjesta nekoj panici a pogotovo kad se pogleda koliko je dionica u blokadi [thumbsup]


normalno je da sad malo stanemo pa da traderi unovce svojih 7-9% pa da krene opet dalje ako nije…necu ni spominjati[sealed]

Povlače se institucionalni sa kupnje, a ne mali dioničari.
Biti će to zanimljivo nakon blokada u 12h.

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

zanima me mišljenje.
da li će nakon što se odblokiraju zblokirene dionice doći do:
a) nemilog rasta crobex na +10% [thumbsup]
b) ili pak pada crobex na +0,16 %[cool]

do kojeg datuma moraju izać izvješča, mamicu im….?

&

i moram primjetiti da je dan s zamjetan rast posjetitelja foruuma
Ukupno korisnika: 148
Ukupno gostiju: 18464

——————————————————————————–

Prati se Evropa koja danas čas je zeleno a čas crveno. A to što su oni u 2 dana + 5 do 6 zajedno sa Amerikom i Azijom a mi -5 , što s tim? Ej mali razmislite malo o tome, veliki vas opet hoće šišati. [undecid]

ISKRCAVANJE na INGRi……LKPC isto tako……

"Prvo je padalo onda je raslo, pa sam kupovala i bilo je uzbudljivo." ivana7

Prodaja i dalje velika ….. ne kupujte… već su nas ošišali par puta, nemoramo bit baš tolike budale .., nek oni naprave tjedan dana rasta sa pola milijarde i onda ćemo kupovat

Cookie Monster


zanima me mišljenje. da li će nakon što se odblokiraju zblokirene dionice doći do: a) nemilog rasta crobex na +10% [thumbsup] b) ili pak pada crobex na +0,16 %[cool]

Niti jedno, ali ipak puno blize b)[undecid]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

Veliki se maknuli sa kupnje. Dakle ne popustiti i ne prodavati pa bumo vidli. Nije im bilo dosta jeftilena, hoće oni još.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

New Report

Close