Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sean, 11.02.2008. u 01:14
na većini dionica isto, prodaje se, a pazi se na blokade, čeka se kupnja i kad se ista pojavi opali se po njoj svom snagom, pa idemo opet. Paničari NE prodaju tako, oni prodaju po principu daj šta daš, samo da zbrišem, a tu je blokada neminovna i slijedi vrlo brzo.

stari moj, di ti zivis, upravo je suprotno… di si ti bio zadnjih dana, tko je branio ht, ingru itd… mali igraci? kolko je bilo paketa od 48 kom na ingri u petak na kupnji….

a ovo sa certifikatima je tek prica za ‘anale’, nek mi neko od medija kaze koja je vrijednost certifikata koji ruse nasu burzu … ispada da stranci da bi zaradili 10 kn puse 1000… ko je to pustio u ‘medije’. butkovic i ekipa???

U dionicama sam 110%,a ovih 10% viška pokrivam kreditom u ponedjeljak i utorak. Mislim da ću pamtititi siječanj i veljaču kao mjesece svog najvećeg uspjeha na burzi.Samo malo strpljenja.Možda već sutra dolazi dan prosperiteta.

Imam tri LOMBARDNA kredita od ukupno 300k kuna i spavam kao TOP.

…školski primjer kako se ne treba ponašati…
…čisti hazarder…pa čak niti to…
…i hazarder sagleda činjenice koje su mu dostupne…
…ovo je primjer vrlo lošeg hazardera…

…ja na tvom mjestu ne bih spavao kao top…
…kako god bilo…pamtit ćeš siječanj i veljaču…slažem se…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...


Skupina G-7 nastojat će stabilizirati globalna tržišta TOKIO – Vodeća svjetska gospodarstva spremna su poduzeti potrebne akcije, pojedinačno ili zajednički, kako bi osigurala stabilnost globalnih tržišta, navodi se u subotu u Tokiju u nacrtu priopćenja skupine sedam vodećih industrijskih zemalja G-7. Nacrt kaže kako su temeljni pokazatelji svjetskog gospodarstva solidni, ali da nesigurnost raste zahvaljujući pogoršanju američkog gospodarstva, poremećajima financijskih tržišta, visokim cijenama nafte i roba te pojačanim inflatornim očekivanjima. Dokument je usuglašen u petak navečer, ali konačna inačica u subotu nakon susreta G-7. Ministri financija i guverneri središnjih banaka koji se sastaju u Tokiju su za sada ostavili prazan paragraf koji se odnosi na devizne tečajeve. G-7 se suočava s pozivima za koordiniranu akciju u
suprotstavljanju poremećajima na financijskim tržištima. [Hina]

Ovo je jedna od daleko najkvalitetnijih vijesti zadnja 2 mjeseca, i mislim da je globalnoOK

mislim da malo više optimizma ne bi škodilo. Ako se većina drži načela da ne prodaje po svaki cijenu, i ne spušta cijenu drastično i brana će držati, uz manji promet…


Ovo je jedna od daleko najkvalitetnijih vijesti zadnja 2 mjeseca, i mislim da je globalnoOK

Pa tko uopće vodi računa o dobrim i lošim vjestima!
Npr burze padaju zato što postoje naznake recesije u USA!
Skidaju se kamatne stope, daju porezne olakšice i sl da se pokrene gospodarstvo.
U Hrvatskoj imamo suprotan slučaj tj jaki rast gospodarstva, ali burza svejedno pada!

ljudi uzivajte,,,tko zna kad ce se ovo ponoviti!! [thumbsup]

Atln, Hpdg, Eig prodalo par ljudi u petak, sve 3 za 85000 kn. Valjda je ljudima trebalo za operaciju. Inače prodavanje sa 50-90 % gubitka je čista ludost

Vidim nitko ne spominje Kinu i njen start burzi. Ovo je za popi…!

Čini se da su gotovo svi u zabludi. Uspoređivati našu i američku ekonomiju, te zbog recesije američke očekivati i recesiju naše? Što, mi smo isto svjetska velesila, pa smo dotakli svoj zenit? Hej, što je sa stopama rasta? Nije li normalno da gospodarstvo ne može očekivati 50 godina zaredom stope rasta od 10%? Gdje je tu održivi razvoj? Što je sa zemljama čiji je sadašnji BDP manji od predratnog (89′)?

Hell is Empty and all the Devils are Here

išlo gore, išlo dole, danas se lome koplja…samo da ne bude [cry]

Ono što mene trenutno zabrinjava,a kako na ovo naše još uvijek nerazvijeno tržište utječu kojekakve vijesti je slijedeće: Crobex pada ovih dana za dodatnih 5% zbog (ne)vjere Tonija Cetinskog[lol] [lol] [lol] [lol]

New Report

Close