Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


bwsmp: ” sicko: ” Nekuzim sta je ljudima, ko je to stavio 91 komad na ingri na prodaju ispod 50k, pa sta su to ovi cudni vruci dani udarili nekima u glavu pa poludili ljudi…A viro necu ni da komentiram [shocked] ” pa netko tko je kupio prije godinu dana, zašto ne? ” pa zato sta vrlo jednostavno je mogo prodati prije tjedan dana po 53-55k ili ako je to propustio sta nema zivce pricekati jos tjedan ili 2 da se ponovo popne na te razine pa onda polagano, a ne odjednom 91komad, to je barem moje misljenje, i jos nesto sto nerazumijem je da igrac koji ima 91komad nebi trebo biti neki panicar a sa ovakvim potezom mi spada pod skolski prikaz panicara na burzi…IMHO

a možda misli s time ostvariti veći profit na nekoj drugoj dionici

gospodo najsporiji brokeri u brokerskoj kuci RAST[sad][tongue]

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Nadam se da su neki danas nešto naučili i izvukli pouku iz toga.[tongue][cool]


gospodo najsporiji brokeri u brokerskoj kuci RAST[sad][tongue]

imao si vremena kupovati, sad bi svi kupovali


Nekuzim sta je ljudima, ko je to stavio 91 komad na ingri na prodaju ispod 50k, pa sta su to ovi cudni vruci dani udarili nekima u glavu pa poludili ljudi…A viro necu ni da komentiram [shocked]

..Taj ti u biti uopće ne želi prodati….Tjera male ispod i fino skuplja….
[proud]


gospodo najsporiji brokeri u brokerskoj kuci RAST[sad][tongue]

Ma neznam, PG isto juri danas. Mali prodaju, mali kupuju…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Hočemo li u plus, čini se da hočemo !

Možda je bolje da završimo na -0,05. Plus bi mogao potaknuti još jedan krug rasprodaje.


Hti bih vidjeti lica ovih prodavača od jutros za nekoliko sati, kad krene odbijanac. Pa ne može CROBEX dva dana za redom u minusu po 5%. Vrlo je mala vjerojatnost. Joooj da mi je vidjeti njihova lica. Ne prodajite, pogotovo ne utorkom. [proud] Dan idealan za shortanje.[smiley]

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Pessimism Is Your Friend

Crobex u plusu!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

ma bjeste ljudi , ocekuje se karah u americi [undecid] brzo svi u rupu

najvrednije stvari u životu su besplatne

pa mora pratiti svjetski trend[lol] .al na ingri jos ima drhtavaca koji trpaju ispred velikog naloga koji se poceo grickati.svasta[angry]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Alamo:
“Htio bih vidjeti lica ovih prodavača od jutros za nekoliko sati, kad krene odbijanac. Pa ne može CROBEX dva dana za redom u minusu po 5%. Vrlo je mala vjerojatnost. Joooj da mi je vidjeti njihova lica.”

[lol] [lol]

Skupo plaćena panika, nama šta!


ma bjeste ljudi , ocekuje se karah u americi [undecid] brzo svi u rupu

ne bojim se ja za amere. Ako se netko zna docekat na noge onda su to oni

Cuore Sportivo


Alamo: “Htio bih vidjeti lica ovih prodavača od jutros za nekoliko sati, kad krene odbijanac. Pa ne može CROBEX dva dana za redom u minusu po 5%. Vrlo je mala vjerojatnost. Joooj da mi je vidjeti njihova lica.” [lol] [lol] Skupo plaćena panika, nama šta!

Žao mi je ljudi, ali neka. Iako, mislim da će mali polako izlaziti sljedećih mjesec – dva. Vidim ja komentare ljudi koji sa mnom pričaju o dionicama. Mnogi su se opekli.

pa pa

fondovi i oročena štednja vas čekaju …

I love the Smell of Profits in the Morning

Mogel bi ovo biti bull trap… čekamo Wall Street koji se otvara za malo manje od 3 sata [huh].

You either do it right or you get eliminated!

New Report

Close