Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

BOjim se da li će uopće biti i po 55 000.
Kupac već kupuje 9 komada po 55 000.[smiley6]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Koliko vidim nitko mu neće ni prodati po 55.000, morat će lupati po asku….[smiley11]
Evo, već su krenuli, nema više jeftino.
55.550 zadnja

Pessimism Is Your Friend

Ingraši ( navučeni i glumci u glavnim ulogama ), sve mi se čini da čemo uskoro opet primati čestitke , zadnja 55 550.
[smiley2][smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Evo, ja ti prvi čestitam.[smiley11]

Pessimism Is Your Friend


Evo, ja ti prvi čestitam.[smiley11]

Mislim da je malo prerano, ali dobro, hvala.
Čestitam i ja Tebi.
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Čestitam ja svima. Volio bih i sebi čestitati, ali na žalost ne mogu jer sam premali igrač za Ingu. Ja ću se morat zadovoljit s dokupom na HT-u.

Još jednom svaka vam čast ljudi. [smiley2]

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

A i buduća zvijezda – ZVZD ne izgleda loše, kupnje preko 16 500 ima 47 komada[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Promet ništa posebno.
Niti 60 mil bez HT-a.
Lova od povrata još nije ušla u krvotok.


Promet ništa posebno.
Niti 60 mil bez HT-a.
Lova od povrata još nije ušla u krvotok.

Ja sam svoju ”ušpricao” nazad u HT

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

Ovako ja sam tek novi u ovim igrama pa me zanima dali mi je možda bolje da novčiće dam u fond ili se stvarno može kolko tolko vjerovat foumu pa po njemu krenut ulagat. Raspolažem s nekih cca 100k . Ima ko kakav pametan prijedlog za kupnju
tnx unaprijed

Ne vjeruj forumu..
Vjeruj matematici i sebi.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Ovako ja sam tek novi u ovim igrama pa me zanima dali mi je možda bolje da novčiće dam u fond ili se stvarno može kolko tolko vjerovat foumu pa po njemu krenut ulagat. Raspolažem s nekih cca 100k . Ima ko kakav pametan prijedlog za kupnju
tnx unaprijed

Daj u Fond i uhvati se knjiga o investiranju. Navrati tu i pitaj što ti nije jasno.

Za šest mjeseci, godinu, vadi iz Fonda i ulaži u dionice.

No respect

New Report

Close