Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jel index u plusu? ovo kaj ja pratim se zeleni!

Ako stoji da crobex prati S & P 500 danas bi trebao narast za koji postotak


Jel index u plusu? ovo kaj ja pratim se zeleni!

+ 0,56%


Jel index u plusu? ovo kaj ja pratim se zeleni!

Zasad je.

+0,52%

P.S. Sad sam vidio da kasnim [embarass]


Jel index u plusu? ovo kaj ja pratim se zeleni!

osim na atpl mamci su pobacani na ostalim likvidnim …

Autor posta posjeduje dionice ATPL-R-A i HT-R-A. Također, unaprijed zahvaljuje Neznanom junaku na asu.

Je, to je tako već danima: zazeleni se prvih sat-sat i pol, onda mala stagnacija i zamor, pa opet natrag… [sad]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

čini mi se da se crobex već umorio od naglog starta… Već je spao na 0,35%. Očito svi imaju volju krenuti gore, ali politička neizvjesnost (i sl. igrarije) jako koče rast tržišta.

Ma nema tu kruha dok se ne vidi tko će sastaviti vladu, HDZ ili SDP. Do tada stagnacija, jedan korak naprijed, dva nazad.

Ignore: KressoM, delux


Je, to je tako već danima: zazeleni se prvih sat-sat i pol, onda mala stagnacija i zamor, pa opet natrag… [sad]

index +0,35% ponovno idemo u žabokrečinu[wink] ,ali crvenu[yawn]

manje prometa nego zadnjih dana!

http://www.vjesnik.hr/html/2007/11/29/Clanak.asp?r=unu&c=4

Ovo bi moglo biti važno biti ono što će odlučiti.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

meni se čini da je stvar ipak riješena. naravno da nisu još potpisali koalicijski sporazum, ali izjava da ulaze u pregovore je jedino što i mesić u ovim konzultacijama može tražiti. pa ne traži on već popis ministara da bi dao nekom mandat. ne zaboravimo da je to madat za sastavljanje vlade, a ne potvrda da je vlada sastavljena.

napetost uglavnom potiču mediji. manjim dijelom i zato što drukaju za sdp, ali većim zato što je senzacionalizam logika njihovog rada. sve za čitanost i gledanost. pa mediji će i kad vlada bude sastavljena stalno pokušavati insinuirati da je na rubu pada. ako se hrvati ne nauče ignorirati medije, imat ćemo stalnu histeriju, a pogotovo se to na žalost odražava na burzi.

kolega tenkista jednom je rekao da cjene nisu vazne vec promet[cool]
prema tome sudeci mnogi su stali na loptu, prometi su mali a PBZ investor u boji ko rano proljece u Irskoj

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

na dionica koje ja pratim (imam) uzasno mali promet uz mali rast. potpisao bi da ostane zabokrecina do iza NG a da se i ne maknemo niti 0.01 % gore (a ni dole)…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Gotova je priča oko vlade kolege,kupujte pozicije dok je jeftino….[proud]

Glasnogovornik IGH na neodređeno

New Report

Close