Josipović ima 20 preporuka za smanjenje dugova građana

Naslovnica Forum Komentari članaka Josipović ima 20 preporuka za smanjenje dugova građana

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

razer :

Ovo laprdanje, uz stalno povecavanje poreza, odvest ce nas u propast.

@ razer ,

da to je naš najveći problem .
Kukuriku kalicija bezobrazno velikim porezima uništila je Hrvatsko gospodarstvo .
Samo laprdanjem o porezu na nekretnine uništili su trgovinu i građevinski sektor .
I sada umjesto da Josipović zatraži od vlade smanjenje poreza on laprda bez veze .

Samo fiskalizacijom izvukli su iz tvrtki 200.000.000,00 kn .
Da bi tvrtke zaradile 200 miliona trebaju napraviti prometa i naplatiti oko 4.000.000.000,00 kn .( 4 miliarde kuna )

istina ,Jedan dio se vraća u IT industriju , naročito na uvoznu robu i time pomaže strano gospodarstvo .

.

Ne mislim da bi ove preporuke (ukoliko bi bile prihvaćene) bitno promijenile situaciju.
Posebno besmislena mi je preporuka 6. Mnogi koji imaju velike ovrhe žive u prostoru koji je iznad tog minimuma, a doslovno nemaju za kruh.

Sviđa mi se jedino preporuka da se ne pokreću ovrhe za iznose ispod 5000kn. Čuo sam od mnogo ljudi da su dobili ovrhe zbog iznosa od parsto kuna, i sada s troškovima ovrhe moraju platiti nekoliko puta više nego što je realno dugovanje.

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

HRVATSKI OBRTNICI I PODUZETNICI :

DRŽAVA JE NAJVEĆI LIHVAR HRVATSKIH PODUZETNIKA :

http://www.index.hr/vijesti/clanak/hrvatski-obrtnici-i-poduzetnici-o-vladinim-mjerama-drzava-je-najveci-lihvar-hrvatskih-obrtnika-/669198.aspx [index.hr]

kamate 15 % i 12 % !

.


zar ima još netko osim "političara" tko vjeruje da su dugovi građana problem br. 1 u ovoj državi!?

A sta drugo? Plus neracionalno trosenje i doslovce bacanje para, lijenost i nivo obrazovanja koji je 50g zaostao za civilizacijom…



zar ima još netko osim "političara" tko vjeruje da su dugovi građana problem br. 1 u ovoj državi!?

A sta drugo? Plus neracionalno trosenje i doslovce bacanje para, lijenost i nivo obrazovanja koji je 50g zaostao za civilizacijom…
[/quote]

A sto drugo??? A nista skuzajte,ako je to na partijskom sastanku CK oznaceno kao glavni problem onda nema sto drugo bit problem nego to uz jos mozda recimo crne kosulje ,ali to je vec u domeni ministra zdravstva.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

HRVATSKA DRŽAVA JE NAJVEĆI LIHVAR KAMATE 15 % i 12 % :

http://www.vecernji.hr/vijesti/ukine-li-se-zidanje-kamata-250-000-ljudi-vec-ce-lakse-disati-clanak-529016 [vecernji.hr]

.

New Report

Close