JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Izašlo izvješće.
Dobit kumulativno u 1-9 mj. 47.986.493 a u Q3 je 15.865.631- Bit će za dividendicu…..

http://www.seebiz.eu/janaf-mol-i-manji-transport-nafte-za-rafinerije-srusili-neto-dobit-475/ar-16611/


Baš me zanima šta je cilj boravka Katarskog šeika na održanom invest forumu,možda najavljeno SPOT tržište naftom,nije Vlada đabe odbacila Ruse a da nema rezervni plan,a i možda se i umirovljenicima konačno nasmjehne koja kuna(od kad je najava prenosa dionica umirovljenicima cjena je pala 30%)

rezervni plan Vlade je Remetinec…a glavni plan bjeg u inozemstvo…u zemlje koje ne izručuju kriminalce.

O čemu ti opće pričaš…..da rezervni plan…da bi ga imali, trebali bi imati i glavni, a ako si imalo svijestan, znaš da nemaju pojma tko im glavu nosi…..GUSKE u magli, eto što je vlada

…da rezervni plan [lol] [lol] [lol]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Dugo se nisam tako dobro nasmijao kao kad sam pročitao frazu "rezervni plan". Kolega DAMIRDO1 je sjajan šaljivdžija. [lol]

Napokon je odlepršala ekipa koja je kočila razvoj i rast ovog "TIGRA HRVATSKE EKONOMIJE",a sad če te vidjeti najviše rastuču dionicu na hrvatskoj burzi!BRAVO HRVATSKA!!!


Napokon je odlepršala ekipa koja je kočila razvoj i rast ovog "TIGRA HRVATSKE EKONOMIJE",a sad če te vidjeti najviše rastuču dionicu na hrvatskoj burzi!BRAVO HRVATSKA!!!

Najvažnije da se Ante Markov makne sa pozicije predsjednika uprave ,šta će se naravno i dogodit jer mu neće pomoć ni Friščić a ni HDZ-ej. Iskreno ,nemrem ga smislit još od ACI-ja.

"Dite materi a balun Hajduku"

U emisiji HR 1. program „U mreži prvoga“ danas, govorilo se o temi poslovanja javnih poduzeća i eventualnim smjenama u upravama.
Gost je bio i Đ. Popijać ministar (u odlasku). Između ostalog nabrajao je javna poduzeća koja će ove godine poslovati s dobitkom te naveo na pr. „………..JANAF će ostvariti oko 80 mil. kuna dobiti poslije oporezivanja……“

marcello

…"JANAF,koji može biti NUKLEUS razvoja mnogih stvari",premijer Zoran Milanović u Jutarnjem ljistu,31.12.2011

Ja bih radije da je izjavio da moze biti prodan [yawn]

http://www.bankamagazine.hr/Naslovnica/Hrvatska/tabid/102/View/Details/ItemID/75195/ttl/Zarubeznjeft-najavio-preko-milijardu-eura-ulaganja-u-Hrvatsku/Default.aspx

Лукойл ?

@matrix90 – Transneft! [wink]

…"JANAF,koji može biti NUKLEUS razvoja mnogih stvari",premijer Zoran Milanović u Jutarnjem ljistu,31.12.2011
[/quote]

Ne razumijem odnos riječi nukleus i mnogih stvari – kako je to opčenito , što to konkretno znači ?
NUKE me asocira na …


Ja bih radije da je izjavio da moze biti prodan [yawn]

Izglednija mi je koncesija

New Report

Close