JNAF (Jadranski naftovod)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JNAF (Jadranski naftovod)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Bit ce ovoga decki i po 2100…polako, Ivek i vidra su kupovali po 3 k, prodat ce nam oni na 2k…
Pa onda mi njima ponovno i tako u krug, samo sto je na njihovim brokerskim jedan debeli MINUS

u potpunosti se slažem,stpljenje na ovoj dionici donosi naj veći profit,čekati na 2000 kn.
a onda lagani ukrcaj ako krene ispod 2000 kn -1900 -1800 kn.
[rolleyes]



Bit ce ovoga decki i po 2100…polako, Ivek i vidra su kupovali po 3 k, prodat ce nam oni na 2k…
Pa onda mi njima ponovno i tako u krug, samo sto je na njihovim brokerskim jedan debeli MINUS

u potpunosti se slažem,stpljenje na ovoj dionici donosi naj veći profit,čekati na 2000 kn.
a onda lagani ukrcaj ako krene ispod 2000 kn -1900 -1800 kn.
[rolleyes]
[/quote]

Ja bi ipak pričeko 1500. Muva se tu politika a to nije dobro. Čim vidim Šterna odma mi nekako ladno oko srca.

A Šternu sve toplije…..i toplije.

marcello

ma o čemu vi pričate….koje cifre spominjete to je za umrit od smija…

ima dugo vrimena stalno govorite to ide na 2000….pa kvragu pogledajte neke ruge dionice kako su prošle…šta više gledan sve san sigurniji u janaf…jer nema ode neke velike prodaje ni po 2400-2500 a pogotovo je ne bi bilo na tin razinama šta vi spominjete…

u svakom slučaju mali dioničara u janafu nema previše kao u nekin drugin dionicama a to se jasno i vidi na dnevnoj trgovini….

kome nije jasno neka kupi nešta drugo…samo pristanite ljude maltretirat vašin postovima

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/montmontaza-tri-ugovora-s-janafom-vrijedna-156-milijuna-kuna,84157.html


u potpunosti se slažem,stpljenje na ovoj dionici donosi naj veći profit,čekati na 2000 kn.
a onda lagani ukrcaj ako krene ispod 2000 kn -1900 -1800 kn.
[rolleyes]


Ja bi ipak pričeko 1500. Muva se tu politika a to nije dobro. Čim vidim Šterna odma mi nekako ladno oko srca.

– u potpunosti se slažem, strpljenje na ovoj dionici donosi najveći profit.
– ja bih ipak pričekala na 1.000kn .
– pa ako padne na te cijene najbolje će proći oni koji će ju čekati na 500kn.
– a da ne pišem o onim čekačima na 50kn, jer koliko investitora toliko raznoraznih čekača.

– za tu dionicu JNAF je stvarno dobro što imamo toliko strpljivih čekača.
– samo nemojte kao onaj gospon Delux pisati da ju čekate na 2.000kn, a krenete u kupnju na 2.500kn.
– znaći samo strpljenje, neke grickalice, kafica ili pivo i čekate ju u hladovini.

– I love this game.
Pozdrav !

kolegice

Ja sam na 2500 kupio sicu od 20 komada i prodao 5 kom na 2790, ostalih 15 zatukao po prosjecno 2680

Nista ne ide pravocrtno, tako ni jnaf, al ok 2000 kn cu biti dobar prijatelj na kupnji, pa onda isto tako bris van oko 2400

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



u potpunosti se slažem,stpljenje na ovoj dionici donosi naj veći profit,čekati na 2000 kn.
a onda lagani ukrcaj ako krene ispod 2000 kn -1900 -1800 kn.
[rolleyes]


Ja bi ipak pričeko 1500. Muva se tu politika a to nije dobro. Čim vidim Šterna odma mi nekako ladno oko srca.

– u potpunosti se slažem, strpljenje na ovoj dionici donosi najveći profit.
– ja bih ipak pričekala na 1.000kn .
– pa ako padne na te cijene najbolje će proći oni koji će ju čekati na 500kn.
– a da ne pišem o onim čekačima na 50kn, jer koliko investitora toliko raznoraznih čekača.

– za tu dionicu JNAF je stvarno dobro što imamo toliko strpljivih čekača.
– samo nemojte kao onaj gospon Delux pisati da ju čekate na 2.000kn, a krenete u kupnju na 2.500kn.
– znaći samo strpljenje, neke grickalice, kafica ili pivo i čekate ju u hladovini.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
mlada damo ako je vaš cilj 1000 kn ,onda je to vaša stvar-koju poštujem.,sa ostalim se nebih opterećivao ,ostajem pri svojoj tvdnji čekati do 2000 kn ,a onda lagano krenuti u dokup,ispod ove cijene.

ja ću je čekati na 3000 a onda još lagani dokup na 3500-4000,

i ko mi šta more a?

bravo maiden evo ti stotka

evo jnafa na 2300

Kolega ivek 123/666 jel dokupljujete?

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Evo Janafa na 3300

http://www.poslovni.hr/vijesti/velike-investicije-nisu-zaustavljene-152153.aspx [lol] [lol] [lol]

marcello

Zacudo i dalje miruje, medjutim ne treba se oko toga brinuti jer buducnost je relativno dobra. Koliko ja znam dosta rade na prosirenju punilista (recimo u Zg na Zitnjaku bi krajem ove godine trebalo krenuti puniliste 4 puta vece od onog na Krku). Jos ako DruzbAdrija zazivi, a vjerojatno hoce jer se napokon pojavila politicka volja, rast bi mogao biti poprilican i nevezan uz ostatak trzista. Janaf je oblik infrastrukture u koji se do sad nije puno ulagalo jer je fokus bio na cestogradnji, medjutim sad kako je cestogradnja, na zalost gradjevinara, vise-manje gotova, drzavi je otvoren prostor za druge oblike strateskih ulaganja poput naftovoda, plinovoda, itd.

Janaf do kraja godine u prvu kotaciju, a potom i IPO

S vlasnicima nacionalne kompanije za transport nafte započeli razgovori o ambicioznim ulaganjima dio kojih je i razrjeđivanje državnog udjela

http://www.poslovni.hr/vijesti/janaf-do-kraja-godine-u-prvu-kotaciju-a-potom-i-ipo-153411.aspx

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Sve se bojim da će na IPOu biti puno zainteresiranih. Malo je još rano za razmišljati o tim stvarima.

New Report

Close