JDRN (Jadran d.d. Crikvenica)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDRN (Jadran d.d. Crikvenica)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Analizirao sam malo ovu dionicu prije ulaska i po svemu sudeći ulaz ispod 17,25kn je siguran.

Osobno sam počeo ulaziti na 15kn i tada se već ta razina potrošila i cijena je rasla. Naravno kako je cijena padala, tako sam podebljavao. Ovdje je free float samo 5 % i bojim se da fondovi više neće dozvoliti veliko propadanje. Ako cijena krene niže, bit će nas dosta koji će željeti podebljati portfelje.

Mislim da ovdje svi mogu mirno spavati,a minusi će se sami istopiti do sljedećeg ljeta.

I da nije Corone ova dionica bi na kraju 3Q imala fundamente koji bi opravdali cijenu od preko 20kn.

kanabis

E, da nije vuk srao uhvatio bi zeca!

ja promatram ovaj papirić od prvog dana i nikako da se odlučim za ulazak. pro i kontra uvijek neriješeno. nekako mi se čini da će se ovaj nivo cijene zadržati duže vrijeme. dok ne sazrije za prodaju. a to mi ne izgleda skoro izvjesno.

Znas kako je mister x govorio? Svi turisti ce preci book. I za par godina su zaista svi presli. Tako je i crikva sada na pola booka. Treba vremena.

izgleda da je tako

a izgleda da je korona trenutno samo na GO

nego zakaj na MD nema unesenih zadnjih izvješća

no stvari se mogu gledati i ovako svi turisti podcijenjeni a crikva precijenjena

https://hr.investiramo.com/ZSE/JDRN/valuation_historical

no ja sam ipak za crikvu što mogu uvijek sam na opak i dečki najljepša Vam dala a ja odoh prema moru i nadam se da nas ne će uništiti ni https://www.poslovni.hr/hrvatska/rh-zaronila-u-deflaciju-u-eurozoni-inflacija-blizu-nule-4237439

Hm, Cappelli baš obišao kampove i hotele Jadrana, sviđa mi se jako taj njegov obilazak, a i njemu Jadran što se vidi iz priloženog 🙂

 

Cappelli: Bez obzira na sve turisti nam i dalje stižu, a ovaj otok čak i prelazi najavljene brojke

Novi režim na granicama malo će pooštriti kontrole ulaska u Hrvatsku iz Srbije i BiH gdje je narušena epidemiološka slika, dok režim za 10 europskih zemalja koji je ugovoren prije ostaje isti, kazao je ministar turizma Gari Cappelli za posjeta Crikvenici i obilaska investicija crikveničke turističke tvrtke Jadran d.d. Crikvenica.

Smatram da mi koji posjedujemo dionice Jadrana nismo ni malo omašili 🙂 odmah mi je lakša noć i bolji san 🙂

Club Adriatic seli svoje sjedište iz Zagreba u Bašku Vodu, kreću pripreme za velika ulaganja

Odlipno, samo neka se ulaže, gradi i širi

 Prvi je poznati projekt  ulaganja u iznosu većem od 100 milijuna eura  u   podizanju kategorizacije postojećih čvrstih objekata i kampa na 4 i više zvjezdice te  još nekoliko novih sadržaja  turističkog predznaka poput vodenog parka, dok je novost  navodno planirana izgradnja   trgovačkog  centra.  Novijeg datuma također su preliminarni razgovori općinskih vlasti s investitorom koji navodno pokazuje interes i za dodatni projekt koji se tiče izgradnje sportskog kompleksa za potrebe priprema za razna sportska natjecanja naših i stranih klubova.  Navodi to načelnik Općine Baška Voda Joško Roščić, koji je istodobno  najavio na ovu temu nove razgovore koje očekuje, kaže,  kako s Upravom Jadrana tako i s vodstvom  Hrvatskog olimpijskog odbora. Potencijali su golemi, tvrdi, kao  i zanimanje za projekt koji bi po  vrijednosti ulaganja  mogao nadmašiti očekivana tamošnja velika  turistička ulaganja u podizanje konkurentnosti Cluba Adriatic.

Dobro nam se drži Jadran, još 8.mj se očekuje puno bolji

https://www.seebiz.eu/tvrtke/jadran-vrlo-dobar-srpanj-velika-ocekivanja-od-kolovoza/238534

Odlično

https://novac.jutarnji.hr/restart-biznis/crikvenicka-turisticka-tvrtka-u-srpnju-ostvarila-78-posto-lanjskih-prihoda/10446286/

 

Povrat ulaganja


Ova godina je istodobno i prva u kojoj se počinju vraćati ulaganja provedena od kada je tvrtka privatizirana, a zanimljivi su i podaci o udjelu domaćih gostiju, koji su pokazali da mogu više nego što se misli, i to ne samo u Crikvenici, nego i u Baškoj Vodi gdje domaći auto gosti iznose sezonu. Kad je riječ o strukturi gostiju, u Jadranu kažu da su uz Hrvate, to ponajviše Austrijanci, Njemici, Slovenci, Česi I Mađari, ali je pritom učešće Slovenaca i Hrvata za 15 posto veće u odnosu na prethodne godine.

Kolovoz bi mogao sustići lanjski skor, ali 
kriza će omesti investicijski ciklus

fantasticne vijesti ali koliko godina ce biti potrebno da se nadoknadi gubitak od 32 milijona iz prvih 6 mijeseci

bar smo od trebaju nam hoteli za lokalnu privredu dosli do trebaju nam da bi si kroporacije zaradjivale a mi onda imali sto kupovati I dobar ROI

Ma nije to ništa kolega za Cappellia i ekipu 🙂 to će se brzo nadoknaditi ne brinite..

Odlično

Crikvenička rivijera dobila je novi genijalan bazen

New Report

Close