JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A da malo razmislite prije nego što se gurate na prodaji ? mogli bi ostati bez dionica s mršavom zaradom.Previše je ovdje sitnih duša.

obožavam strvine-posebno ovce

Okopodnevni osvetnik ponovo jaše :)))

2448 komada, give or tejk a fju.


Okopodnevni osvetnik ponovo jaše :)))

ovaj put 2.450 kom [kiss]

Ne znam hoće li se vidjeti kakva promjena u Top10, pogotovo ako se ovo nastavi još neko vrijeme.. evo trenutno stanje:

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 1.034.455 63,20 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
2. HZMO 111.667 6,82 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 43.601 2,66 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
4. VOLKSBANK D.D. 10.292 0,63 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
5. JADROPLOV D.D. (1/1) 10.011 0,61 Osnovni račun SPLIT, HRVATSKA
6. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./HPB GLOBAL – OIF S JAVNOM PONUDOM 9.065 0,55 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. 6.907 0,42 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 5.760 0,35 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
9. MARKOVINOVIĆ IVAN 5.350 0,33 Osnovni račun VARAŽDIN, HRVATSKA
10. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./HPB DIONIČKI – OIF S JAVNOM PONUDOM 4.957 0,30 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 75,89



Okopodnevni osvetnik ponovo jaše :)))

ovaj put 2.450 kom [kiss]
[/quote]
Vrlo pametno,ošišati će sve male jer ima neku insajdersku informaciju,zaraditi će najmanje duplo.To je profesionalac.Upozorio sam vas jutros.

obožavam strvine-posebno ovce




Okopodnevni osvetnik ponovo jaše :)))

ovaj put 2.450 kom [kiss]
[/quote]
Vrlo pametno,ošišati će sve male jer ima neku insajdersku informaciju,zaraditi će najmanje duplo.To je profesionalac.Upozorio sam vas jutros.
[/quote]
poštovani kolega, ja sam prije par dana upozoravao na nešto takvo pa su mi podijelili jedinice [wink]

Tebe kolega brinu jedinice a mene dionice,opet se mali guraju na prodaji a brodari tek krenuli.

obožavam strvine-posebno ovce

Prošle godine izvještaj za 1Q je izašao 14.05.
Ove godine mislim da je rok do kraja travnja.
Baš me zanima.

čIM DNEVNI PROMETI PROĐU MILIJUN KN, JDPL ĆE BITI IZNAD 200KN,SAMO STRPLJIVO [thumbsup]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

kolega, mene uopće ne brinu jedinice jer je to zapravo i jedina ocijena koju dobivam, kada bi mi bile bitne ocijene tada bih pričao i pisao onako kako većini paše. Meni je također bitna dionica kao i vama i također me ljuti kaj ima sitnih duša ( neka se ne uvrijede ) koje prodaju dionicu za siću.


kolega, mene uopće ne brinu jedinice jer je to zapravo i jedina ocijena koju dobivam, kada bi mi bile bitne ocijene tada bih pričao i pisao onako kako većini paše. Meni je također bitna dionica kao i vama i također me ljuti kaj ima sitnih duša ( neka se ne uvrijede ) koje prodaju dionicu za siću.

Da nema njih onda mi nebi mogli zarađivati,jedini je problem što ih je previše ( sitni špekulanti ) no,treba vremena da odrastu.

obožavam strvine-posebno ovce

Prodan Pride

PRIDE 2,324 1996 3 Maj, Croatia Sulzer $ 8.5m Greek

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham


Prodan Pride

PRIDE 2,324 1996 3 Maj, Croatia Sulzer $ 8.5m Greek

link?!

luke, brodovi...



Prodan Pride

PRIDE 2,324 1996 3 Maj, Croatia Sulzer $ 8.5m Greek

link?!
[/quote]
..

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham


čIM DNEVNI PROMETI PROĐU MILIJUN KN, JDPL ĆE BITI IZNAD 200KN,SAMO STRPLJIVO [thumbsup]

meni je sve to malo. [bye]

New Report

Close