JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bogami i u tome ima istine.

MB Zrin prodan za 4,7M$
[cry]

nije to ispod cijene??

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"


Inverter dobro zbori. ovo sa 16xje stvarno loše, probijen cijenovni kanal…dugo već nismo bili ovdje, točnije od srpnja 🙁

Brijem da nam niti jačanje dolara ne pomaže… kako bi rekao onaj ludi Knjaz… ne vidim ništa dobro…short term.


da ne bude zabune….kupujem jucer i danas … [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


MB Zrin prodan za 4,7M$
[cry]

nije to ispod cijene??

Nije

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Kupim ja to sve kada dovoljno padne,vidim da nemate strpljenja,samo tako.

obožavam strvine-posebno ovce

Danas imamo veći promet od ATPL na otvaranju JDPL sedam a ATPL četri (ne milijuna) već tisuće kuna prometa, bar nešto… [lol]


Danas imamo veći promet od ATPL na otvaranju JDPL sedam a ATPL četri (ne milijuna) već tisuće kuna prometa, bar nešto… [lol]

Ugovori za brodovlje koje ima jdpl sve bolje i bolje,od 22 000 do 28 000 ovisno o ugovoru, a dolar sve jači i jači..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Ovo svakim danom sve niže i niže na nikakvom prometu.

nema nam gospodina Glikosa više
,kaj je s njim?

mora da je danas prodao


mora da je danas prodao

Nebi rekao, nije on glup.



mora da je danas prodao

Nebi rekao, nije on glup.
[/quote]
Glupo je raspravljati što tko od nas radi sa svojim portfeljom, ja naravno čekam i znam da će ovo vrijediti puuuuno više već sada.


MB Zrin prodan za 4,7M$
[cry]

nije to ispod cijene??

Ajde ujko ne budi Škrt.. pleši, riješili smo se gubitaša.. nevjerovatno za jednu državnu firmu [lol]

O, koliko ovdje ima panicara! Oce li se ovo zaustavit vise na 150 ili idemo dalje u 5-toj???

Optimist - loše informirani pesimist

Da,ovdje su sve špekulanti,imam dojam da je pola flote potopljeno,svi žele prodati,pogotovo sada kada su naknade manje.Pod hitno uvesti porez na špekulacije,neka onda pune proračun.

obožavam strvine-posebno ovce

New Report

Close